Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az oka a műköröm fellevegős...

Mi az oka a műköröm fellevegősödésének/letörésének?

Figyelt kérdés

Épített zselé műkörmöm van amit 3 napja csináltattam. Az a problémám hogy MÁR AZNAP!!! fellevegősödött 2 körmöm :'(

Mitől lehetett? És a másik bajról nem is beszélve.. Ez francia-manikűr és az egyiknél letört a fehér rész, és a másik is berepedt. Nem dolgozom, nem csináltam vele semmit, nem birizgáltam, nem ütöttem semmihez. Még csak nem is mosogattam :( Felhívtam a körmösön, holnap megyek hozzá, azt mondta kijavítja.. Na de mennyibe fog ez nekem kerülni? Vagy ingyen javítja? Mert tuti az ő hibája. (Már aznap hívtam mikor csinálta hogy levegős lett) Van erre valamennyi garancia? Amúgy 2800-ért csináltattam


2010. jún. 20. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Két oka lehet: rosszul rakta/építette meg a körmöket, vagy nem jó minőségű anyaggal dolgozik. Én havonta járok töltetni és ennyi idő alatt sem levegősödik fel a körmöm... A javítás ingyen szokott lenni. Szerintem válts körmöst!
2010. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ. Đe tuti ingyen van a javítás? Mert ezt tervezem most még vele kijavíttatom, és ennyi.. aztán megvárom amíg ez lenő és gooo--> másik körmös

Én ezért már nem adok pénzt

Nagyon el lett kúúrva :D

Ha meg mégis kérne akkor meg csáá köszi nem

És jó hírét is fogom kelteni ebben biztos lehet :P

2010. jún. 20. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Illene ingyen, de ez egy elég gáz körmös akkor is. Én 4500ért csináltatom, 3000ért tölti. Letörni nem is tudom, hogy lehetne olyan erős, és kb. 3 hét után levegősödik, ha levegősödik.
2010. jún. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elég durva lenne, ha ezek után pénzt kérne. Az én körmösöm egyébként 4500 Ft körül tölt (attól függ, hogy milyen díszítést kérek), ami elég drága, de cserébe tartós.
2010. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Huhh hát ezt jól elb*szta.. Nehogy menj hozzá még egyszer!
2010. jún. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat!


Voltam nála tegnap, ingyen kijavította ingyen (még az a jó) de még mindig nem az igazi, nem szép :(


Többet nem magyek hozzá.

2010. jún. 22. 10:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Ingyen* 2 szer ment :)
2010. jún. 22. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!