Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zselés műköröm leszedése után...

Zselés műköröm leszedése után nagyon csunya lesz?

Figyelt kérdés
Miután leszedik a zselés körmöt nagyon csunya lesz a körmöm? Mivel ugye sok piszok aláment már kicsit "szagos" is a műköröm alatt. Nektek milyne volt leszedés után?
2011. aug. 17. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Gyenge mint a papír. Semmit nem lehetett vele kezdeni. Nőni sem tudott mivel mindig beszakadt. Többet sztem nem lesz műkörmöm...3 évig volt elég volt. Egyébként hogy tud bemenni a zselé alá a piszok?? Max a körmöd alá onnan meg kitudod szedni...Nekem sose volt "szagos."
2011. aug. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lett vékony,a manikűrös óvatosan távolítja el.De,ha piszok ment alá az a körmös hibája,ha szagosodik akkor az gomba lesz.
2011. aug. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem. hát igazábol nem az h. büdös mert nem, hanem amikor főztem pl. akkor aláment egykis margarin.. mert kicsuszott a kezemből és azt nemigazán tudtam rendesne kiszedni,.. szoval emiatt is lehet. Remélem nem gomba, de eléggé piszkos alatta amugy.
2011. aug. 18. 10:34
 4/7 Joy Turner ***** válasza:
72%
Körömkefe!!!!!!
2011. aug. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondolom 1 alkalomtol nem lesz annyira gyenge aköröm nem? mert nekem most van elsőre és utoljára is.:)
2011. aug. 18. 16:19
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Körömfüggő. De sztem neked nem lesz olyan vészes mint nekem volt. Első voltam.
2011. aug. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
77%

Én pont ma szedtem le nekemis volt egyátalán enm volt szagos és kosz sem ment alá 2 órás szenvedés után sikerült leszednem kis citromleves ecsetel áthúzta"ez álítólag erősíti a körmöt" és színtelen tápláló körömlakot húztamrá elég vékony a körmöm dehát ezvan:) énsem csináltatok többet

14/L

2011. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!