Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyit költesz havonta...

Mennyit költesz havonta tisztálkodó szerekre?

Figyelt kérdés
Annyira rosszul csinálom szerintem, hogy már nem tudom, milyen módszert alkalmazzak. Ha havonta megyek a drogériába beszerezni a fogyóeszközöket, akkor majdnem minden héten mehetnék de ahhoz semmi kedvem. Mivel ha mindig csak azt veszem meg ami éppen majdnem kifogyott, akkor egyik héten csak egy fogkrémért megyek, másik héten meg mehetek a samponért amit utólagosan veszek észre, hisz nem mosok hajat minden nap. Milyen módszerrel vásároltok mikor drogériába mentek beszerezni a kozmetikai termékeket ? Ha meg egyszerre veszek meg mindent az meg úgy kiadásilag nagyon sok, hisz így elköltök egyszerre akár 9-ezer forintot is...
2018. aug. 16. 19:16
 1/8 A kérdező kommentje:
És akkor egyszerre van sokminden újra, de az ördögi kör, hogy nem fogy ki minden egyszerre megint kezdődik elölről
2018. aug. 16. 19:17
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a környékeden eurós bolt (Euro family, goods market)? Én mindig itt veszem a cuccaimat, párszáz forinttal olcsóbb, mint egy drogéria. Pl samponból egy literes Kallost veszek, 800 forintra jön ki, elég két hónapig. Hajfestéket is itt veszek, 600 forint kb. Én mondjuk szappannal fürdök, az egy hónapig elég, és 300 ft. Fogkrémből, szájvízből is nagyobb kiszerelést keresek, szintén eurós boltban. Mindennel együtt 6000 ft-ot szoktam költeni.
2018. aug. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha csak szigorúan a tisztálkodószereket nézem, akkor nem költök sokat havi lebontásban. Én mindig nagy kiszerelésű termékeket veszek, van ami 2 hónapig is elég, pedig semmit nem sajnálok. Pl kézmosáshoz literes utántöltős folyékonyszappant szoktam venni, ezt töltöm ki egy adagolóba. Ez sem kell így havonta. Tusfürdőből 750 mlt veszek, ezis legalább egy hónapra elég. Samponból balzsamból 400ml-s kiszerelés, ez is elég kb 2 hónapig.Fogkrém kb 1 tubus/hónap. Dezodor 1,5-2 doboz/hó. Semmi nem szokott úgy elfogyni, hogy ne venném észre, mindent akkor veszek meg amikor elfogy, de ez nem egyszerre szokott lenni. Nagyon durva bontásban és csak szigorúan tisztálkodószerekre 3-4 ezret költök/hó. De ez függ attól is, hogy épp miből milyen márkát veszek. A kiadósság az szinte mindig ugyanúgy jön ki.
2018. aug. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Én kuponokat is nézem. Pont fogkrémet Glamour napokon szoktam venni, meg betétet, sampont, balzsamot, tusit. Kb. 2 éve nem vettem betétet, mert akkor jól bevásároltam. Mondjuk engem nem érdekel, ha egyszerre sokat költök, ha a keveset összeadom, úgy is kijön.
2018. aug. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

3an használjuk úgy írom.

Inecto termékcsaládot használjuk, 700ft/500ml a sampon és a kondicionáló, 1,5hónapra, 700ft/250ml a tusfürdő ebből kettő kell egy hónapra(sajnos folyik). Testápoló 800ft/500ml változóan elég időben.

Amit külön magamnak veszek az egy mindig szappant 600ft/2,5-3 hét ha nem hagyják vízben. Arckrém Evelin 30+ cvitaminos 1200ft/3 hónapra, 250ft ért veszem a kéz láb és arcpakolásokat, amikor úgy érzem szeretnék kényeztetni magam pluszban, de a dekor kozmetikumok is ott szerzem be. Bpn van egy kínai ahol ezeket tudom beszerezni.

Fogkrémet meg amikor fogy beszerezzük(Lidl saját márkás), ahogy a fogkefét is.

2018. aug. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Glamour napon szoktam nagybevásárolni.


Engem nem zavar az apránként vásárolgatás sem, rendszeresen járok a belvárosban csakúgy ilyenkor beugrok a drogériába is. Igaz én ott is szeretek nézelődni általában csak kikötök ott nem pedig célirányosan indulok :D


Havonta párszáz forintot költök, nem egyszerre fogynak a dolgok, van ami gyakrabban van ami kevésbé. Egy tubus fogkrémmel 2-3 hónapig elvagyok, tusfürdőt minden hónapban vennem kell.


középkategóriás termékeket használok, árak kb

fogkrém: 600ft

fogkefe: sajátmárkás 300ft

tusfürdő: dm-es 300ft

sampon- balzsam 1500-2000ft épp milyen márkát veszek

fogselyem: 500ft

szájvíz: 1000ft

körömlakklemosó: 400ft

micellásvíz:600ft

nedves wcpapír: 500ft

Ha megkívánja szemem szám habfürdő és valamilyen spéci hajpakolás is kerül a kosárba.

2018. aug. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hajat mosnod mindennap, hogy érezd, mennyi van a flakonban, mikor használod. Mentálisan feljegyzed, hogy fogg a sampon, megnézed, még mi fogy, és veszel.
2018. aug. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Mit számít, hogy egyszerre költesz el 9ezret, vagy részletekeben? A végén úgyis ugyananyira jön ki, de cserébe nem négyszer kell menned egy hónapban, hanem csak egyszer, ezzel megspórolsz egy csomó időt, amit hasznosabb dolgokkal tudsz eltölteni. Egyébként szerintem érdemesebb előre betárazni mindenből többet, és akkor meg lehet azt csinálni, hogy akkor veszel újra, amikor olcsóbb. Így kifogyni se fogsz semmiből, mert jól látszik, ha valamiből már nincs tartalék, csak épp az amit használsz.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, nem tudom pontosan mennyit költök, de havi szinten biztos nem kerül nekem 9ezerbe.

2018. aug. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!