Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan használjam a hónaljra...

Hogyan használjam a hónaljra és "lent" ezt az epilátort?

Figyelt kérdés
Vettem egy braun silk epil 1 epilátort, (amikor bekapcsoltam meglepődtem hogy ennyire gyors).hónaljon és ott "lent" hogy kell használni? mármint mennyire szabad a bőrhöz nyomni? mert félek hogy becsípi a bőrt:S
2010. jún. 20. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

a bőrödet nem tuggya becsípni :) olyan közel viheted amilyen közel szeretnéd :)


(ha pl a tenyeredhez rakod ahol ugye nincs szőr ott se csipi be a fél kezed, csak olyan mintha csikálná, csak a szőrt szedi a bőrt nem, neparázz..)

2010. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem rohadtul fog fájni, ha "ott lenn" epilálsz, meg a hónaljadnál. Próbálkozni aztért lehet, sok szerencsét!
2010. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő, hogy mennyire fog fájni, hónaljon még kibírható (nekem), de ott lent, én korábban borotváltam évekig, és mikor próbálkoztam epilálni...hát majdnem összesz.rtam magam, de elvileg csak először fáj...én maradtam a borotvánál, mert tiszta véres seb lettem:S próbáld ki és majd meglátod, hogy neked mennyire fáj.
2010. jún. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lent inkább borotva vagy gyanta!

De ha jó magas a fájdalomküszöböd, akkor csak nyugodtan :D

2010. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Eleinte nagyon fájt a hónaljamon is, aztán hozzá szoktam és meg sem érzem:)) Tényleg! De lent nem bírom...nekem is tiszta véres lesz a bőröm:(
2010. jún. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) amúgy bikinivonalon kipróbáltam szemöldökcsipesszel, úgy nem volt annyira vészes. csak nagyon sok idő volt és másnap fájt a nyakam meg a hátam xD
2010. jún. 20. 22:37
 7/12 A kérdező kommentje:
ja és egyszer azt olvastam hogy vaalkinek aphilips epilátor becsípte a bőrét és utána 1 óra volt mire leszedte:S , szóval azért tettem fel ezt a kérdést.
2010. jún. 20. 22:38
 8/12 anonim ***** válasza:

én már egy ideje epilátort használok a hónaljamon és már annyira megszoktam h nem is érzem. kivéve akkor amikor lusta vagyok elővenni a gépet és gyorsan lehúzom borotvával. akkor utána mindig olyan a gép mintha az első alkalommal használnám. de én pl. sokakkal ellentétben lábon nem bírom ki az istenért se XĐ

de egy jó tanács. : ha elkezded használni a gépet akkor utána lustaságból ne borotváld le mert akkor ott vagy ahol a part szakad :)

2010. jún. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor csípi be hogyha nem feszíted meg a bőrőd. Egyik kezeddel kifeszíted másikkal epilátor és kész is.
2010. jún. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Becsípi a bőrt?,szerintem ilyen nincs,használhatod a hónodaljára és ott lent ha kibírod a fájdalmad
2010. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!