Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Így megtudok szabadulni a...

Így megtudok szabadulni a narancsbőrtől?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok, sokak szerint nagyon is, de sajnos a combom elég naranmcsbőrös, pedig csak 15 éves vagyok.Heti 3x-i futással, mindennapi tornázással meg tudok szabadulni tőle?Az étrendemen is változtatok, édességek helyett gyümölcs és zöldség.

15L


2010. jún. 20. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

én biztos vagyok benne hogy ha mozogsz és rendesen eszel akkor sikerülni fog. :)

Nekem is volt a combomon de kb 1 hónapja elkezdtem futni, meg rendesebben eszem és elképesztő már most a javulás.

2010. jún. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem igen, ha elég kitartó vagy.és igyál sok vizet!

sok sikert

2010. jún. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, meg tudsz szabadulni+ mindezek mellé, amit leírnám kiegészíteném vízzel. Nagyon fontos a napi min. 3 liter folyadékbevitel, ami legyen víz, natúr tea vagy ásványvíz, semmiképpen ne cukros üdítők és kávé.
2010. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!