Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növesszem gyorsabban a...

Hogyan növesszem gyorsabban a hajam?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne :)
2014. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen gyakran jársz fodrászhoz?
2014. aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1-2 havonta.
2014. aug. 2. 15:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondom a tuti megoldást. Ne járj fodrászhoz. Én amúgy évi 2x mentem, de kell még 10cm h derékig érjen (az álom) :-D és úgy döntöttem h nem megyek addig. Hisz ha csak gyógyvágást is kérsz az máris 5 cm... Én úgy szoktam h ha látom g nagyon törik akk kicsit vágok magamnak a. Plusz még most elkezdtem szedni a biovanne pluszt. Drága de sztem jó.
2014. aug. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Élj egészségesen, ne árts a hajadnak, a töredezett végeidet magadnak vágd fodrászollóval. Nekem bevált, már fenékig ér a hajam. Amíg fodrászhoz jártam sose nőtt meg ennyire, max hátközépig.
2014. aug. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ÓÓÓ!

Köszönöm a sok választ!

2014. aug. 2. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!