Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festes, szokites utan hajhulla...

Festes, szokites utan hajhullas megelozese?

Figyelt kérdés

Egyebkent is olyan hajam van, hogy amikor hosszu volt tort el benne fesu es ha teljesen kifesulom is csak nehany szal hullik ki, de nagyon felek, hogy kesobb pl kopasz leszek vagy ilyesmi


Balea hajbalzsamot hasznalok, egyben tartja a hajamat es durvan jol tart (mondjuk amugy is), ti mit javasoltok kifejezetten a hajhullas megelozesere?


2018. aug. 21. 15:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ettől hullani fog a hajad. Legalábbis nem tövestül. Én ezer éve szőkítem, és mikor elkezdett hullani nemrég, 3 bőrgyógyászt is kérdeztem, hogy a festék miatt lehet-e, mind mondták, hogy nem. Akkor biztos lehet, ha allergiás vagy a festékre, de azt szerintem már tudnád.


A vége simán törhet festéstől, szőkítéstől, de egyben nem fog. A hajhullást nem tudod megelőzni, mert annak mindig van oka. Stressz, gyulladás, vashiány (nekem ez volt), rossz étrend (pl. nem elég fehérje, kevés vitamin), gyerekszülés, egyéb traumák (pl. műtét).

2018. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!