Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Loreal Casting Creme Gloss...

Loreal Casting Creme Gloss 500,503 vagy 400?

Figyelt kérdés

Középbarna az eredeti hajszínem, sosem volt festve, kicsit szeretném sötétíteni és azt hogy az eredeti hajam vöröses csillogása eltűnjön..Melyik lenne jó ezek közül erre a célra? Az 500-as világosbarnának van írva, de azt ajánlották, hogy világosabbat válasszak, mert sötétebb lesz, mint a dobozon. Nem kezdenek el "bevörösödni" ha kezdenek kikopni?

Esetleg valaki akinek ezek valamelyikével van színezve a haja tud képet linkelni?

A 400 és 415-ösről láttam videót, de azok nekem már inkább feketének tűntek, mint barnának.. én szép sima sötétbarnát szeretnék.



2016. dec. 8. 21:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem károsítja a hajat? Elég sok hajam jön ki hajmosáskor, nem fog tőle jobban hullani?
2016. dec. 8. 21:11
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az 500-tól konkrétan fekete lett, bár 5 perccel tovább hagytam rajta mint az ajánlott hatóidő. Szóval elég sötétre fogja be. Tényleg érdemes inkább a világosabbat választani aztán ha nem elég sötét legközelebb a másikat veszed.
2016. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de ettől ami világosabb, az már azt hiszem a sötétszőke.:DD Tartós, mennyi idő alatt kopik ki?
2016. dec. 13. 21:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Befestettem a hajamat az 500-al, egy szép sötétbarna színt kaptam. Igazából nagy változást nem csinált, mivel középbarna, elég sötétes az eredeti hajszínem is, kicsit lett tőle sötétebb és kicsit egységesítette a színét. Legközelebb a 400-as árnyalatot fogom kipróbálni.
2017. febr. 15. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!