Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullámos a hajam, de szeretném...

Hullámos a hajam, de szeretném ha egyenes lenne, ezért sokszor kivasalom vagy a fodrasz vasalja! Szerintetek ez nagyon mű?

Figyelt kérdés

2018. aug. 21. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Miért lenne mű? Inkább az a mű amikor hajsütő vassal béna hullámokat csinál pár csaj ráadásul nem is egyenletesen. Szerintem nagyon szép a szögegyenes haj.
2018. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nemet is írjatok! (Ugy ertem hogy fiu/lany)
2018. aug. 21. 21:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is vasalom, úgy jobban áll, még soha senki nem mondta, hogy mű. Miért is lenne az?

17/l

2018. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat...es en azert gondolom hogy mu lenne, mert mondtam, hogy a hajam hullamos es ha azt vasalom akkor az ugy mond "mu" mert eredetileg nem egyenes!
2018. aug. 21. 22:45
 5/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem mű. Ha igy szebb igy, jobban tetszik akkor vasald! Szerintem még kicsit ápoltabb külsőt is nyújt ha látszik, hogy nem csak a fesűt tetted a fejedhez. Lány vagyok és én is vasalom a hajam.
2018. aug. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem mű. Én is vasaltam sok ideig, aztán most amióta vége lett a sulinak, pihentetem. Éppen be szoktam fonni, hogy egyenletes hullámaim legyenek. (Amúgy olyan nagy hullámos, bozontos hajam van, ami sehogy sem áll jól.)

Csak vigyázz, hogy ne vasald sokszor, mert nagyon roncsolja, és mindig használj hővédőt!! 17L

2018. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!