Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinaljak a hajammal hogy...

Mit csinaljak a hajammal hogy ne legyen sargas voroses?

Figyelt kérdés
A sotetbarna hajam vilagositottam.sikerult is ,most olyan vilagosbarna de van voros beutese,napfenynel meg sargas.pedig mar 5 szor festettem a syossnak a 7-53-as arnyalataval,mert ugy tudom a syossnal az 5-os szam a hamvas.meg az a szin tetszik nagyon de valahogy megsem olyan.

2018. aug. 28. 20:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem sok mindent tudsz tenni. A barna haj, különösen a festett nagyon sok vörös pigmentet tartalmaz, amiket nagyon nehéz kiírtani a hajból, mondanám hogy használj hamvasító sampont, pakolást stb. de ezek csak szőke hajon működnek. Nem írtad milyen színű az eredeti hajszíned, ha abban is vannak vöröses pigmentek akkor nem nagyon tudsz mit csinálni, egyébként meg szépen megvárod míg lenő a sötétbarnával festett rész, és elfelejted a bolti dobozos hajfestékeket. Fodrászkellékesből vegyél hamvas árnyalatú festéket, és érdemes belekeverni kék és/vagy szürke mixtont is. Még ajánlják a zöldet is a vöröses pigmentek kiütésére, bár a én még nem láttam zöld mixtont egyik márkánál sem. Egy jó fodrász viszont biztos tudna neked hamvasat festeni a megfelelő festékkel, ha nem túl sötét a jelenlegi hajad a választott árnyalathoz képest. Jelenleg én is ebben a cipőben járok.
2018. aug. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!