Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sos! Mit csináljak a hajammal?

Sos! Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
Nem régiben volt frufrum. Mások szerint jól állt, de nekem tényleg nagyon nem teszett. Most egy picit megnőtt és sehogysem áll. Ha felcsatolom rosszabb mintha kiengedve hagynám, de ígysem valami fényes. Igazából olyan, mintha el lenne töredezve, vagy megtéptek volna, vagy nem is tudom. Ti mit csinálnátok a helyemben?
2018. júl. 6. 22:47
 1/3 TROLL4EVER válasza:
Várj egy kicsit míg megnő, aztán döntsd el mit szeretnél vele kezdeni. Ha mások szerint jól állt a fufru és ez valóban így van akkor azt tanácsos megint vágatni, de ha te mást szeretnél, például megnöveszetni akkor tégy aképpen. Csináld azt amit szeretnél. A te hajad, a te döntésed. Olyan legyen a hajad ahogy neked tetszik. :) (Egyébként, pedig a hajad a jelenlegi állapotához sokat nem tudok fűzni. Nekem mindig is nagyon tetszett lenőtt fufru de mivel nem is látom, sokat tényleg nem tudok szólni hozzá)
2018. júl. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most középen van elválasztva, és szem alattig ér. Sulikezdésig kb meddig fog nőni?
2018. júl. 6. 23:26
 3/3 TROLL4EVER válasza:
A füled aljáig? Talán... Nem tudom... Kb...
2018. júl. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!