Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A rendes, homlokba lógós...

A rendes, homlokba lógós frufru mennyi vesződséget okoz? Gyorsabban olajosodik a homlok? Gyorsabban lesz zsíros a frufru mint a haj többi része? Magadnak vágod? Ha fodrász, mennyibe kerül? Elalszod, vagy mindig jól áll?

Figyelt kérdés
2018. aug. 29. 02:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a hajad. Ha vékony szálú, nem nagyon sűrű, és tök egyenes magától, akkor jó. Ha nem ilyen, akkor állandóan formázni kell.
2018. aug. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt,de iszonyatosan megbántam.Sokkal gyorsabban zsirososott mint a hajam többi része.Mindig vasalgatni kellett,iszonyatosan meleg volt alatta..
2018. aug. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Én most növesztem le, már oldalra tudom "túrni", szerintem ne vágass.


1. Már nagyon nem divat.(persze ez nem annyira lényeg, én se azért válok el tőle)

2. Ha még tinédzser vagy, akkor tele lesz alatta a homlokod pattanással.

3. Sokkal hamarabb zsírosodik, szóval kb. naponta át kéne mosni. (Csak a frufrut)

4. Ha nem szárítod be rendesen, nagyon nem lesz jó, kicsit lehet hogy fel fog állni.

5. Mosás után könnyű elaludni a frufrut, szóval néha reggel be kellett vizeznem éd beszárítani.

2018. aug. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Vagyok, én akkor vágattam, ha a hajamat is, mert nem nőtt túl gyorsan. Ezért nem tudom, hogy az külön mennyibe kerül. Volt hogy magamnak vágtam, nem jött össze soha, ha jó a kézügyességed, lehet hogy menne.
2018. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semennyit. Nekem dús hajam van, és amíg hosszú volt, frufrum is volt, imádtam.


Annyi volt a vesződés, hogy reggel kicsit bevizeztem, aztán beszárítottam. Ez fél percet vett igénybe. És én baromi lusta vagyok, ha már 1 egész percet pazaroltam volna rá, nem lett volna.

2018. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!