Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Így lehet teli frufrum?

Így lehet teli frufrum?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy ha oldalválasztékos (vagy milyenxd) a hajam, tehát nem középen van elválasztva, akkor attól még tudok vágatni teli frufrut? Már nem tudom hol, de valahol azt hallottam hogy nem lehet oldalválasztékból teli frufrut csinálni. (Oldalfrufrut nem szeretnék.)

Lehet nem itt kéne ezt megkérdeznem (sőt...), de azért előre köszönöm a válaszotokat:)



2018. ápr. 22. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megoldható. Amit olvastál talán másra vonatkozhatott, vagy helytelen írás volt.
2018. ápr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy kell fésülni, hogy ne oldalra legyen lógva. Hátra, meg középen választod el, és amit a frufrudnak szánsz, azt meg előre. Ozt kész. Szóval szerintem simán meg lehet csinálni.
2018. ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán megoldható.
2018. ápr. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat:DDD
2018. ápr. 23. 15:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Egy idő után átszoknak a hajszálak az új állásukba, az a lényeg, hogy mindig úgy szárítsd...amúgy meg mindenhol ugyanúgy nő a hajad, ezt az oldalválaszték nem befolyásolja. :D
2018. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!