Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert kezdett hullani a jobb...

Miert kezdett hullani a jobb szemoldokom vége?

Figyelt kérdés
Mar par eve ez megtortent, hogy kihullott a jobb szemoldokom vege. Az ív utan. Akkor jartam vervetelre, orvoshoz de nem talaltak problemat es egyszer csak visszanott. Most megint elkezdett ritkulni, es nem szeretnem ha kihullana..alapbol sem vastag es szoke is, ezert neha befesti a kozmetikus, kb 3 havonta vagy meg tobb...ha ez lekopik nem cerkaval huzom ki hanem ilyen szemoldokporral, azt pedig estenkent lemosom. Lehet koze a hullasnak, hogy mindig hason alszom es altalaban a jobb fele az arcomnak van a parnan. Mar nemtudok masra gondolni.
2018. aug. 29. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez van!
2018. aug. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem pajzsmirigy alul működés miatt van ez a problémám, talán érdemes lenne megnézetni nálatok is az értékeket.
2018. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!