Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam vége mindig töredezik....

A hajam vége mindig töredezik. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
A hajam elég vékony szálú, kényes fajta, hamar zsírosodik, szóval van baj elég vele. Viszont mind ezek mellet nagyon törik a vége, pedig majdnem egyáltalán nincs kitéve hőhatásnak, használok regeneráló balzsamot, néha hajvégápolót, és még óvatosan is fésülöm. MÉGIS MIT TEGYEK?:( Így sajnos növelni se nagyon tudom...
2018. aug. 21. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden hajmosás után használj hajvégápolót, ne csak néha. És 2 hajmosás között is tehetsz a hajvégeidre belőle, hogy sose legyen száraz, rőt. Ez a legjobb dolog, amit tehetsz. De jó terméket használj, nézd meg az értékeléseket krémmánián.
2018. aug. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Miss Endzsi ***** válasza:
100%

nekem így sikerül kikerülni ezt, nekem is ilyen a hajtípusom.

hajmosás előtt valamilyen olajjal bekenem a hajam, rajta hagyom 2 órát

minden hajmosáskor Latte hajpakolást teszek fel fél órára

hajmosás végekor ebből a Latte pakolásból veszek még egy kicsit és átkenem a hajvégeket, majd így tekerem törölközőbe.

Kifésülöm a hajam, befonom, mehet a hajszárítás 10 percig, ezután nagyjából száraz.

Ilyenkor a hajvégekre teszek olajat( nem hajápolót, hanem igazi olajat [link]

.

Másnap kibontom, vagy kivasalom, vagy nem, de ezzel mindenképpen átfújom még:

[link]


Régen szilikonmentesen ápoltam a hajamat, ugyanennyire volt szép, mint most, de mióta festem a hajam és abban úgyis van szilikon, áttértem ezekre.

2018. aug. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Isana Intensive 2 in 1, a kókuszos segített nagyon :)
2018. aug. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!🤗
2018. aug. 23. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!