Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vissza fogom kapni az egyenes,...

Vissza fogom kapni az egyenes, selymes hajamat?

Figyelt kérdés

Régen egyenes, selmyes, egészséges, szép hajam volt (néha a vége enyhén hullámos), viszont amint kamaszodni kezdtem begöndörödött, száradni kezdett, egy szénaboglyává vált. A göndör hajjal alapjáraton nem lenne bajom, de az enyém olyan mint Hagridé. Nagyon unalmas 2-3 órákat eltölteni a mosásával, beszárítgatásával, vasalásával. Főleg úgy, hogy utána viszonylag fogjuk rá egyenes lesz, viszont szétálló és gusztustalan. Úgy bánok vele mint egy újszülöttel, nem dörzsölöm, nem tépem, el kezdtem szedni vitaminokat is, disznósörtés fésűt használok stb. Nagyon el vagyok keseredve, szinte az összes lánynak gyönyörű haja van úgy, hogy csak megmossa és kifésüli. Az utolsó reményem az, hogy ez az egész csak átmeneti, és ha megfelelően ápolom visszakaphatom a szép hajamat. Szakértők, vagy azok akik már voltak ebben a helyzetben, mit gondoltok?

16/L



#göndör haj #szénakazal haj
2018. aug. 31. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is göndörödni kezdett a hajam mikor kamaszodtam és mostmár újra szögegyenes.Ha gyerekkorodban is egyenes volt,valószínű,hogy neked is csak egy átmeneti hornonális változás az oka.
2018. aug. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Miss Endzsi ***** válasza:

Nekem is hormon miatt nem annyira egészséges a hajam, mint előtte:/ Még nem múlt el, pedig 9 éve menstruálok rendszeresen.

21/L

2018. aug. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is a huszadik évemet taposom, nekem olyan másfél éve lett ilyen, ugyanabban reménykedem, amiben te.

Esetleg próbálj meg valamilyen hajápoló olajat (ha még nem próbáltad), nekem az segíteni szokott egy kicsit. Illetve, ha gyengébbre állítom a hajszárítót, nálam az is számít.

2018. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 14 évesen lett ilyen, mint a tied. 27 vagyok, azóta is kínlódok vele, hogy kinézzen valahogy. Annyi, hogy a sok évnyi vasalás miatt kevésbé göndör, de ugyanúgy szétáll. Kókuszolajos balzsamot és hajvegapolot használok,az valamit segít. De néha irigylem az egyenes, selymes hajúakat, mert lehet 10 perc alatt beszaritjak, én meg órákig szórakozok vele, aztán olyan mint a szenakazal.
2018. szept. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!