Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen pattanás elleni szert...

Milyen pattanás elleni szert ajánlotok?

Figyelt kérdés
Elég pattanásos vagyok, szeretnék már tisztább bőrt, a Clearskin termékcsomagot használtam 2 hónapja rendszeresen, egészségesen is ettem, sok vizet iszok, de nem olyan az eredmény amilyennek szerintem kéne lennie... Újra és újra visszanőnek. F

2018. szept. 2. 22:19
 1/6 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben járok. Vermix, nekem nagyon jól le tudja szárítani
2018. szept. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ételallergiád van, de nem biztos. Mérsékeld a húsevést, az édességet.

Kenegesd az arcod kamilla és körömvirágteás vattával.

2018. szept. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ettem se húst, se édességet
2018. szept. 2. 22:38
 4/6 anonim válasza:
Én is az étrendre való odafigyelést ajánlom, a sok zsíros és cukros étel/ital mellőzésével elkerülhetőek a súlyosabb gyulladások. Amúgy meg a szalicilsav nagyon hatékony tud lenni.
2018. szept. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a Garnier pure 3in1 arclemosóját használom naponta, reggel és este azzal szoktam először arcot mosni. Reggel utána avonos teafa és uborkás tonikkal lemosom a bőröm és végül garnier zöldtea kivonatos arckrémet használok (mivel a legtöbb zsíros bőrre való termék szárít érdemes arckrémet is szerezned, mert ha túlszárítod a bőröd csak rosszabb lesz, lehet ezért nem sikerül megszabadulnod a pattanásoktól).


Este az arclemosó után egy házi készítésű tonikot használok (kb 3 deci víz, 3 evőkanál almaecet meg kb 15 csepp teafaolaj egy flakonba összeönve), ezt szoktam vattára csepegtetni és ezzel törlöm át az arcom aztán a nivea sensitive éjszakai arckrémét használom.


Heti egyszer szoktam még gőzölni az arcom, nekem van hozzá külön kütyüm, de házilag is megoldható. Ezt többnyire este az arclemosó után szoktam, majd miután gőzöltem a bőröm a the body shop agyagos arcmaszkját kenem fel egy időre aztán ugyanúgy tonik és krém.


Amúgy nekem ami még segített hogy elkezdtem tornázni. Elméletileg a mozgás miatt jobb a vérkeringés ami miatt kevesebb gyulladás alakul ki és kitisztul a bőr.

2018. szept. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem a clearskin kb semmit nem használt, még a DM saját márkás (Balea) cuccai is hatásosabbak. A másik ami meg eszembe jutott a the body shop helyett (kucsit húzós az ára) a dermofilnek van egy nagyon jó arcmaszkja vagyis pasztája. Én csak azért váltottam le mert nagyon mentolos és csípte a szemem, de az is szépen tisztítja a bőrt.
2018. szept. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!