Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Normális az ha intimgyanta...

Normális az ha intimgyanta után marad pár kis szőr és nem teljesen sima?

Figyelt kérdés
Vagy váltsak kozmetikust? Amúgy most gyantáztattam elöször.
2008. nov. 3. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Mindig marad pár szál, ha láthatóan nem kevés, akkor megkérheted még helyben, hogy azt is szedje le (nekem a megmaradtakat szemöldökcsipesszel szokták), de ha zavarón sok szőr marad és ennyiben is hagyja, akkor érdemes váltanod. Amúgy tapintásra nekem sosem szokott teljesen sima lenni, akkor is ha nem látok ott semmit.
2008. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De ennek így akkor mi értelme?

És azt is hallottam h valakinek egy hét után már kezd nőni is a szőr...lehet hogy a borotva mégis jobb?!

2008. nov. 3. 20:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem! a borotva biztos,hogy nem jobb inkább gyantáztasd. a borotva csak tönkre tesz. és amúgy ha sok szőr marad akkor azt illene leszednie de ha nem teszi akkor válts kozmetikust.
2008. nov. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem maradt sok szőr csak nem sima ha hozzá érek és ez zavar.

szóval ezek iylen nem látható szőrök vagy én nem tom..

De én azé akartam kipróbálni me azt hittem hogy akk akár 3hétig is teljeen sima marad de hát akk nem tom..

2008. nov. 4. 08:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Látszatra sokáig sima, érzetre nem igazán, de ez szerintem mindenkinek így van:)
2008. nov. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pfff 1500 forintot kiadtam és akkor nem is sima teljesen hát érdekes...akkor lehet hogy utána megcsinálom borotvával hogy teljesen sima legyen vagy epilátorral végig szaladok rajta egyszer.
2008. nov. 5. 15:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne csüggedj, 2300 Ft-ot elkérő kozmetikusnál is maradtak rajtam szőrszálak, pedig többször átment egy helyen.

A borotvával valóban rosszabbul fogsz járni. Ha elég puha lesz a szőröd kozmetikus által gyantázott intim területen, magadnak is csinálhatod.

A megmaradt szőrszálakat csipesszel vagy epilátorral szedd ki. Én is kénytelen leszek. Ma voltam intim gyantázni.

2013. jún. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!