Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszínezőt ajánlotok,...

Milyen hajszínezőt ajánlotok, ha természetesen sötétszőke hajamat csokoládébarnára szeretném festeni?

Figyelt kérdés

Olyan színezőre lenne szükségem, ami legfeljebb 3-4 hónap alatt kikopik és valóban olyan eredményt érek el, amilyet szeretnék. Milyen termékeket tudnátok ajánlani.

A hajam vége szőkített. Ott esetleg barnább lesz a hajam?



2018. szept. 4. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ahol világosabb a hajad, ott egészen biztosan sötétebb lesz a színezőtől. Ez már csak így működik, nem tudod elkerülni.

Ha hosszú a hajad, 2 dobozzal vásárolj, egy doboz csak nyakig érő hajra elég. Ha mondjuk hátközépig érő hajad van, 3 dobozt vegyél, mert nem jut mindenhova, foltos lesz.

Ha még nem csináltad, mindenképpen valami nőnemű ismerősöd legyen ott segíteni neked, de olyan, akiben megbízol, hogy ügyeskezű. Mert foltos lesz különben, mint egy boszorkányparóka.

2018. szept. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne L'Oreal Colorista, de ha az nem gyárt barna színezőt, akkor nézz szét Rossmannban.
2018. szept. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a Palette Color Shampoo-ja vált be!!

Imádom, mert sosincs csúnya lenövésem, hanem nagyon szépen kikopik 2-3-4 hónap alatt, és visszakapom az eredeti hajszínem.

(Igaz, én világosbarnát festettem vele mindig feketére/sötétbarnára.)

2018. szept. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!