Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen jó hajkivilágosító...

Milyen jó hajkivilágosító módszereket ismertek?

Figyelt kérdés
Nyár alkalmából szeretném néhány árnyalattal kivilágosítani a világos barna hajam. Házi praktikát, vagy drogériákban viszonylag olcsón beszerezhető termékekre gondoltam.

2018. aug. 6. 17:00
 1/4 anonim válasza:
46%
Lehet kapni rossmannban vagy dmben szőkitősprayt ami nem annyira ártalmas mint a fodrásznál való szőkités.Ha azt veszel akkor napozz és fújd be a hajad vele. De akár használhatsz hamvasító sampont is. A tesóm mind a kettőt használta és neki bevált.
2018. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. A hamvadító sampon önmagában szőkít, vagy össze kell keverni szőkítővel?
2018. aug. 6. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szőkítőspray-ben ugyanaz van, mint a szőkítőben. Sokan azt hiszik, az ilyen kis vicc dolog, csak mert nem kell összekeverni cuccokat, de ugyanaz.


Próbáld meg színezni, ha nem akarod festeni. Nekem a spray-től meg a sunkiss jelly-től tört a hajam, a sima szőkítéstől soha.

2018. aug. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam, hogy a világos író spray kevesebb hidrogén peroxidot tartalmaz, azaz kevésbé roncsolja a hajat. Nem szeretnék komolyabb "beavatkozást" a hajamon, csak néhány árnyalatot változtatni mit tudtok ajánlani?
2018. aug. 6. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!