Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Borotválkozás borotvahab és...

Borotválkozás borotvahab és arcszesz nélkül?

Figyelt kérdés

Még nem nő, csak kapargatom!

Serdülőkor elején járok, nyolcadikos vagyok, szerintem tudjátok, hogy hány éves... nem halasztottam éveket..

Dove szappannal alaposan beszappanozom, és Gilette borotvával lehúzom..

Már kezd a nyakamon, és a pajesztől lejjebb nőni.

DE.

Utána viszket, és kipirosodik.

Erről nem tud senki, csak én.

Apámmal nem élünk együtt, így nem tudok "lopni" az ő arcszeszéből.

Anyunak meg nem akarom elmondani, mert ha megtudná, levenné a fejem!! :))

Szerintetek most akkor mit használjak arcszesz gyanánt??



2018. szept. 6. 16:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok!!
2018. szept. 6. 16:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Aloe Vera bőrnyugtató krém vagy spray formában is kapható.
2018. szept. 7. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Van egyáltalán mit borotvalni? Úgy értem hogy már nő egy kis bajszod meg szakállad? És használj borotvahabot és arcszeszt is vagy esetleg arcszesz helyett "Nivea men" krémet borotvahab helyett meg minél melegebb vizet de sztem ne helyettesíts és a borotva se eldobhatós 1-200 ftos vmi legyen mert megvagod magad vele úgy is észre veszi anyud
2018. szept. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem vágom meg magam, nyugi! 13F

250 ft-s borotva.

És már igen, van mit borotválni, bajszom is van, (azt nem vágom, mert arról észreveszi anyu :))) ), de nem nagy]

És a nyakamon nagy, a pajesz kezd lefelé nőni, de most már nagyon erős a szőrzet, főleg a nyakamon!! Már szúr!

És amúgy 2018.09.13. este borotváltam legutóbb! Azaz "most" este! :))

És amúgy nem akarok később szakállt , csak azt akarom, hogy látszódjanak a bőr alatti borosták, hogy tudják, hogy igenis FÉRFI vagyok, nem pedig fiú..

És magasságom 175 körül, és kb 75kg, elég fejlett vagyok!

2018. szept. 14. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!