Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megcsinálja ő vagy kell...

Megcsinálja ő vagy kell vigyek képet? :/

Figyelt kérdés
Ha kiakarom szedni a szemöldökömet mit mondjak neki?XD szedd ki rendesen vagy mit?:Pgondolom képet nem kell vinni hogy ilyet akarok vagy lehet?:P
2010. jún. 22. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet vinni képet általában elmondás alapján megcsinálják néha megnézed tükörbe és megmondod h jó e és hogyan tovább
2010. jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet vinni képet (ami egyszerűbb :) De el is mondtatod hogy hol, mennyire legyen vékony.
2010. jún. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

áh értem :D

köszönöm hogy írtatok :)++

2010. jún. 22. 10:23
 4/5 anonim ***** válasza:
A kozmetikus általában az arcformádhoz és az arcberendezésedhez (tehét közel vannak e a szemeid, hosszúkás vagy kerek arcod van meg ilyenek) alakítja a szemöldöködet. De azt megmondhatod neki, hogy vékonyra vagy vastagra szedje ki. Kozmetikusok szeretik a túl vékony szemöldököt én épp ezért mondtam nekik hogy vastagra.. és még az is túl vékony lett:S
2010. jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:( de azért remélem nem rontotta el annyira :/
2010. jún. 22. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!