Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk/lányok nektek tetszik a...

Fiúk/lányok nektek tetszik a vállig érő és fokozatos haj? Nem túl visszataszító 16 évesen? Nehezebb vele párt szerezni?

Figyelt kérdés
Halvány barna hajam van zöldeskék szemem és szemüveges vagyok (már ha ez számít :,D). most lapockáig ér a hajam de nem tudom gondozni mert töredezett valamint nem szeretem a hosszú hajakat, mostanában mindenkinek olyan van, és nekem nem is áll jól. Egyszer megnövesztettem majdnem fenékig de nagyon csúnya lett és nincs időm reggel fonogatni a hajam meg befogni stb.. (összefogni van csak hát az unalmas DE minden tesinés reggel összefogom...) most vagyok 10.es és minden nap busszal járok be iskolába szóval ezért is kevés időm van mivel fél 6 kor kelek és 6 20 kor indul kb a busz. Na akkor nem túl visszataszító átlagban egy ilyen kinézetű lánynál a vállig érő haj,nehezebb vele fiút szerezni?(ÁTLAGBA KÉRDEZEM A FIÚSAT)

2018. szept. 7. 15:40
 1/5 A kérdező kommentje:
nem fokozatos hanem Kleopatras haj frufru nélkül elnézést :)
2018. szept. 7. 15:44
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

De, számomra elég visszataszító

22/F

2018. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki szeret az nem a hajad miatt fog szeretni. A vállig érő haj nem is kifejezetten rövid, szerintem aranyosak a long bobok főleg ha kicsit hullámos is a viselőjének a haja.

[link]


Aranyos, egyszerű frizura, aki pedig azért nem akar megismerni mert nem a 12 egy tucat seggig érő hajad van, az neked tesz szívességet.

2018. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:D igen hullámos a hajam
2018. szept. 8. 08:46
 5/5 A kérdező kommentje:
olyasmit is szeretnék mint Selenának :D . Nektek is tetszenek az olyan hajak?
2018. szept. 8. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!