Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam a hajam? Most...

Levágassam a hajam? Most hosszú (váll alatti), sötétbarna hajam van és le szeretném vágatni rövidre!

Figyelt kérdés

Kb. ilyenre gondoltam, nekem nagyon tetszik:

[link]

[link]


A színét meghagynám barnára, de már elegem van a hosszú hajból és nagyon tetszik a rövid, csak attól tartok, hogy esetleg nem fog jól állni, nem fog nekem illeni.

Szerintetek belevágjak? Érdemes? :D


2010. jún. 22. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt hogy hogyan fog állni nehéz így láthatlanban megmondani, de például Pinknek és Lilunak egész jól áll:)

Én a helyedben nem ugranék bele rögtön egy ilyen "drasztikus" hajrövidítésbe. Mondjuk lehet hogy azért mondom mert én hosszúhaj párti vagyok. Minden esetre ha döntöttél és levágattad szivesenn hallanék véleményt tőled:)

2010. jún. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hajajj, sztem meg fogod bánni, én legalábbis nagyon bántam annak idején, pedig jól állt a rövid, de hiányzott a hosszú, nem éreztem magam elég nőcisnek
2010. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem hosszú hajam van (lassan hát középig érő), és nem rég gondolkoztam, hogy levágassam-e rövidre (vállig, kicsivel váll alá érő) :D

Végül sikerült elhessegetnem a gondolatot, mert ilyen hosszúságnál mindig rám jön a vágathatnék, és mindig megbánom! Most már túl léptem a mánián és örülök, hogy nem vágattam le, mert megnöveszteni sokkal hosszabb ideig tart.

Ha neked tetszik, vágasd le, de ha nem jön be, akkor tanulj belőle és ne engedj legközelebb a mániának:D

2010. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem is tetszenek amiket belinkeltél :)

hát szerintem kérd ki a fodrász véleményét, hogy neked jól állna-e. ha igen akkor szerintem nyugodtan :)

2010. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

hát a hosszú hajam hiányozni szerintem nem hiányozna, mert ha lehet akkor most is feltűzöm, mert zavar :D csak picit félek attól is, hogy a fodrász esetleg elrontja vagy nem olyan lesz a végeredmény amilyenre számítok :D

2010. jún. 22. 14:59
 6/6 anonim ***** válasza:

hát az elrontás veszéje mindig fent el de nemazár...

szeritnem ne.


nekem mellig ért a hajam és jöt egyolyan,hogy elég volt.

és levágatam vállig ugy h pont fölöte.

hát mint ne mondjak jól nézet ki iszonyuan megbántam 2 hét mulva már 'síratam' a hajam.

ez volt 2 éve.

azota növesztem , de nagyon elkezdet törni miután levágtam, és hát ugyan akora még midnig a hajam

votl hoyg hoszabvotl már de akkor téleg megin elkezdet töni és visza kelett vágni.

szerintem ne

megfogod bánni.

vágas belöle 15 centit és ha még mindig zavar ak hajrá

de azaél is megfog gyülni a bajod ha visza akarod növeszteni.(:


remélem segitetem valamenyire

2010. jún. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!