Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi legyen? Újra rövid vagy...

Mi legyen? Újra rövid vagy újra hosszú? Levágassam vgy növesszem?

Figyelt kérdés

A hajamról an szó, elég rövid, régen hosszú hajam volt de jött 1 időszak és levágattam, tüsisre(néha extrém stílusúra). Viszont hiányzik a hosszú haj.

Irigylem azokat a lányokat akiknek szép hosszú van, és nőiesebbnek is tartom azt.És az még a baj, h nem áll sehogy sem, mindig elfekszem reggelre és nem tok vele mit csinálni, lapos is meg minden, olyan fius,szar. +a jobb oldali profilom nem a legjobb és ugye az is látszik, emiatt csúfnak érzem magam!

Ez az ami a hosszú mellett tart. A másik az, amiért rövidre akarom,mert volt 1 kis önbizalmam, sokan mondták,h.jól áll, de ők nem ismertek hosszú hajjal.

Nem biztos, h ki tudnám várni míg megnő, és ha így döntök akkor egész addig érezzem magam kellemetlenül?A növesztés soká tart(gondoltam a hajhosszabbításra de attól tartok ahhoz még rövid, kb 10cm hosszú)Pedig ez lenne a legjobbnak tűnő ha hosszút akarok, márpedig annak jobban örülnék. :( ÁÁÁ nem tom mitévő legyek, akarnám mindegyiket. Szerintetek mit csináljak?


2011. máj. 5. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már benne van a válsz ha elolvasod. A hosszú tetszik. DE: neked jobban áll a rövid, könnyebben tudod kezelni, nem csak van a fejeden. Akkor mi a kérdés? Vágasd! Ha meghosszabbítod, látszani fog, ronda lesz, és elég drága móka. És még macerásabb kezelni, ugyanúgy lapos lesz, stb. Szerintem nem neked való. :)
2011. máj. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előszöris azt vedd figyelembe hogy meliyk áll jól. Hiába tetszik nekem a miniszoknya, nem veszem fel ha vastag a lábam....ugyanígy te se növeszd meg, hanem maradjon rövd.
2011. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosan ebben a szituban vagyok én is:)

Nekem is rövid, így jól áll, nincs vele sok gond. Viszont hiányzik már a hosszú haj és a kis változás. Én is dillemázzok, hogy akkor most megnövesszem, vagy ne. Hosszan sok gond volt vele, nehéz volt karban tartani, hogy jól álljon, met göndör is és dús is.

Úgy döntöttem, hogy hagyom nőni, közben a fodrásszal igazítgattatok

rajta, és mikor úgy gondolom, hogy mostmár elég hosszú, már kezd nehéz lenni az ápolása, akkor vagy nem növesztem tovább, vagy ha valóban nagyon sokat kell vele foglalkozni, hogy álljon valahogy, akkor levágatom.

Egyébként én is alig tudom kivárni, hogy nőlljön már. Szinte naponta nézem, hogy mekkora :) Nekem is épp tíz cm kb.

Szerintem tedd te is ezt. Hagyd nőni. Majd levágatod, ha mégsem jó.

2011. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

sajnos én már mióta nem zselézem, nem tartom jónak mert lapos, van 3 forgóm(legelöl, a fejem csúcsán és a kupámban)és ez is rátesz 5 lapáttal még, meg magas a homlokom is mellé!úgy nézek ki mint egy gombóc, mármint a fejem.

Hát nem tudom, lehet levágatom aztán majd ráérek még megnöveszteni.

Linkelnétek nekem segítségnek frizukat ami magas homlokhoz jól áll és ki lehet hozni a ebből a szerencsétlen hajamból?

2011. máj. 6. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!