Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SÜRGŐS! Hogyan tudom eltüntetn...

SÜRGŐS! Hogyan tudom eltüntetni a pattanásaim minnél hamarabb?

Figyelt kérdés
A családommal agusztus 2 hetében megyünk nyaralni és a hátamon megjelentek pattanások(szép számban) nem merek felvenni fürdőruhát mert eléggé ciki számomra mit tudtok ajánlani mit tegyek ellenük?
2010. jún. 22. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
menyj ki a napra, és süttesd le őket vagy szoliba de előtte menyj el a kozmetikushoz és kezeltesd ki!
2010. jún. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ezüst kolliddal ecseteld, és igyál is, napi 2 kortyot, elég drága mulatság, de nekem ez beválik még az aknékra is, pár nap alatt már érezni a javulást. Természetgyógyászoknál lehet kapni
2010. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos egy vagyon, a legolcsóbb és leghatásosabb a kozmetikus.. Utánna meg a napozás, vagy a szoli Nekem is ő kezelte egy éven át mert a fogamzásgátlótól millio pattanásom lett és helyre hozta, szóval áldom a kozmetikust!!
2010. jún. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ezüst a legjobb és nem utánzásból..lehet hogy drága de nagyon jóó én is minden nap azt iszok 3 pohárral
2010. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mondjuk én még csak arcon probátlam de tökéletes.


van az a fém sobozos niea olyanal kend be

de azér ne sajnáld le rola

nekem max 1 hét alat elszotka tunteni az arcomrol még a nagyokat is.

nekem bevált probáld ki.


amuyg meg érdekes mert nekem pont, hogy a nap hoza elö..

2010. jún. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csak és kizárólag bőrgyógyász
2010. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Cinkes rázókeverék nagyon jó rá.Pár nap max egy hét alatt nekem eltüntette az összeset az arcomról.Sajnos most vágattam frufrut, mert jól áll és megint tele vagyok.Kezelgetem egy napja és nagyon sokat javult:D.Kend fel este fürdés után a pattikra és reggel mosd le.
2010. jún. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a komikat(tanácsokat) =)
2010. jún. 22. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!