Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kamaszkori pattanásaim miatt...

Kamaszkori pattanásaim miatt heges a bőröm, de nem az arcomon, hanem a dekoltázsomon. Mivel lehet eltüntetni onnan a hegeket?

Figyelt kérdés
Esetleg valami házi módszert tudtok? Nem szívesen feküdnék lézer alá...
2011. ápr. 13. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg ha neugranom kenőcsöt, vagy körömvirágos kenőcsöt kensz rá, az halványít rajta.
2011. ápr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyógynövényes mélyhámlasztás segíthet picit, bár drága, és fáj is, de teljesen megújul tőle a bőr. Mondjuk a lézerhez képest olcsó, ez relatív. Keress rá google-ban. Nekem az arcomon csinálták már, látványosan kisebbek lettek a hegyek, igaz el nem tűntek teljesen. De ha nem olyan nagyok neked, akkor lehet, hogy teljesen eltűnne tőle.
2011. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Második válaszoló neked milyen hegek voltak az arcodon? Illetve neked kedves kérdező? Mert nekem fehér kicsi hegek és nagyon sok van. Én bőrcsiszolásra gondoltam, hogy menni kéne, mert talán az tud rajta valamennyire segíteni. És nekem a hátamon van. Már teljesen kivagyok készülve miatta. :(
2011. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!