Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy hordjam nyáron a félhossz...

Hogy hordjam nyáron a félhosszú hajam? Ötleteket várok, hogy amikor nincs hajvasaló a kéznél, hogy lehet a sima ciopfon kívül valami jó kis hajat csinálni egyszerűen, gyorsan, ami jól néz ki, csak csat, hajgumi, stb kell hozzá

Figyelt kérdés
Megyek táborba (utána külföldre), oda nem viszek hajvasalót se hajsütőt. A hajam nagyon erős, extradús (sajnos) és se nem hullámos, se nem göndör, olyan semmilyen. Szóval ötleteket várok, hogy ilyen melegben hoy lehet hajat csinálni =DD (ha lehet videóval/képpel) előre is köszi 14/L
2010. jún. 22. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:

háát én ugycsinálom meg az enyéh göndör hajam olyan gödnröe mitnha a hajszitoval vagy hajsütövel lene cisnálva hogy miután hajat mosokrá a törölközökb 2 percig van rajta leveszem de nem törlöm meg a törölközövel fésüvel elválazstom a hajam DE NEM FÉSÜLÖM KI CSAK ANNYIRA HOGY ELLEHESEN V ÁLASZTANI.és enyii.

szeritnem probáld ki és atol füg megkoraza a félhoszu meg ha anyira h jó lfeltüdöd kötni ak szerintem ugy de jó magasra és akkor szeritnem szép is lesz.

meg 2 copf meg ijenek:D

2010. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha megtépetnéd nem látszódna olyan dúsnak és örülj, hogy ennyire dús hajad van, mert megfelelőre vágatva igazán szép

a hajpántok, csatok igazán szépek és nem olyan unalmasak, mint egy hajgumi

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. jún. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :))
2010. jún. 22. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

itt van egy olyan vidi,h "halszálka fonás" én most abba vagyok szerelmes...és nem is bonyolult és nem tart sokáig ha nincs olyan hosszú hajad.de én még úgy szoktam megspékelnihogy nagyon oldalt,kb ott ahol a szemöldököm véget ér.ott választom el a hajam.és így kicsit kócos lesz az összhatás.aztán oldalt halszálka vagy sima fonás vagy csak begumizom,egy kis hajlakk és kész. nem sülök meg és tök laza:D

2010. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez tényleg szép:)
2010. jún. 23. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!