Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Effezel gél vélemény?

Effezel gél vélemény?

Figyelt kérdés
2018. szept. 15. 16:22
1 2
 1/16 anonim válasza:
szia próbáltad már? nekem is most írták fel de nem találok véleményt.
2018. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Recyusz válasza:
Nekem is most írták fel, sehol semmit nem találok róla. Remélem megéri az árát.
2018. nov. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Valaki tud már véleményt mondani?
2018. nov. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Recyusz válasza:
Nagyon szárítja a bőrt. Valami hidratálókrémet be kell szerezni. 1 hét alatt nincs látványos változás még.
2018. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Én is most kezdtem el használni, ha már egy huzamosabb ideje használom, mindenképp írok véleményt róla, bár, gondolom, akik itt írták, hogy nekik akkor írták fel, már el tudták dönteni, hogy használ-e számukra, vagy sem. Na, mindegy! :)
2019. jan. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Azóta fejlemény, vélemény? Én most kezdenêk vele.
2019. ápr. 26. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 jjuudiitt válasza:
Nekem is most írták fel és kíváncsi lennék a véleményetekre. Bevált?
2019. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 kicsikukac válasza:
100%
Sziasztok, a krémmánián találtok róla véleményt/véleményeket. Az tény,hogy agresszív gél, pirosságot/bőrirritációt okoz, majd hámlást, de ez nyílvánvaló, hiszen az a dolga hogy hámlasszon. :) Látványos, de nem egy éjszaka alatt fogja rendbe hozni a bőrt. Kellemetlenek a hatásai, de a végeredményért megéri. Én azt javaslom, hogy egy hidratálókrémet is szerezzetek be, mivel szárítja a bőrt marhára húzódik tőle, a krém enhyíti ezt a kellemetlenséget. A fent említett oldalon azt is megmelítik, hogy a napfény ne érje a kezelt felületet,én este használtam, reggel alaposan lemostam, majd hidratáltam és napfényvédő krémmel kentem be az arcomat, mivel nekem nem csak pattanásaim voltak, hanem mellette patifoltok is, amik még később "tűnnek" el az arcról és már nagyon zavartak, ezért kezdtem el az effezelt használni. Mivel erős gyógyszer, ezért ésszel kell használni, megéri végig szenvedni azt a pár hetet, nagyon sokat segít!!!
2019. okt. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Nem tudom, hogy aktuális e még de én csak pozitívat tudok róla mondani. Nekem nagyon pattanásos volt már évek óta az arcom. Elmentem bőrgyógyászhoz aki ezt a krémet írta fel. Kb fél éve használom és a pattanásaimnak már nyoma sincsen. Kb egy hónap után volt látványos változás. Nekem kellemetlenséget, irritációt nem okozott. Fontos, hogy minden este lefekvés előtt nagyon vékonyan kend be vele az arcod. Kb másfél hónapig elég egy tubussal. Nekem eddig ez az egyetlen olyan krém ami használt, pedig már rengeteg ( nem olcsó ) terméket kipróbáltam. Én csak ajánlani tudom.
2019. dec. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Sziasztok! Remélem aktuális még, vagy hátha valaki később megtalálja.

2 hónapja használom lassan, néha érzem, hogy száraz a bőröm, de nem vészesen. Látom az eredményt, hogy tisztább a bőröm, de meg kell jegyeznem, hogy emellett a rendszeres tejfogyasztást is elhagytam.

Bőrgyógyász írta fel, írt még egy reggeli krémet is, de az hiánycikk :( nőgyógyásznak is megmutattam ezt a gélt (vagyis a nevét), de ő azt mondta, hogy májkárosító hatásai vannak azoknak a krémeknek, amiket felírt a bőrdoki. Nem tudom ki mond igazat, kinek higgyek, úgyis mindkettő a maga igazát fogja vallani. Ha valaki tud az esetleges mellékhatásairól legyen szíves írja meg!

Ha netán korábban válaszoltatok erre a kérdésre, akkor leírnátok mik voltak a tapasztalatok 1-2 év után?

2020. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!