Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Effezel gél vélemény?

Effezel gél vélemény?

Figyelt kérdés
2018. szept. 15. 16:22
1 2
 11/16 anonim válasza:
Valaki tudja esetleg milyen mellékhatása van?
2021. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Kinek hogy alakult a bőre? Mennyit javított rajta?'Érdemes kiprobálni?
2021. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem most írta fel a bőrgyógyász,eddig semmi negatív tapasztalatom nincs tőle.(nem hamlik,nem ég,nem viszket tőle a bőröm),kétnaponta használom egyelőre,este,arcmosast követően. előtte kenek fel egy vékony retegnyi hidratálót (la roche posay toleriane ultra fluid,viszont most ez kifogyott ,úgyhogy berendeltem egy direkt akne terapia mellé ajánlott krémet: eucerin dermopure hidratálója,50ml kb 4000ft),úgyhogy reméljük,beválik. Reggel lemosom egyébként a maradványokat,és kenek fel fényvédőt( la roche FPS 50-ből az anti -imperfections-t). Én ajánlani tudom az Effezelt:)
2021. okt. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Sziasztok! Nemtudom mennyire aktuális még, de hátha valakinek később jól jön. Körübelül 2-3 hete használom az Effezelt, eddig semmi változást nem tapasztaltam. Nagyon szárít, úgyhogy ahogy előttem is mondták, én is használok előtte-utána hidratálókrémet. 2 naponta használom éjszakára. Közvetlenül lemosás után pirosítja a bőrt, hámlaszt, és mikor felkenem nagyon viszket (de ezt mástól is hallottam, így ez normális). Nekem azt mondták, hogy 3 hónap után lesz látványos változás, odáig még nem jutottam el, sőt hogy őszinte legyek így pár hét után egyáltalán nem látok semmi változást, de még nem is telt el elég idő. Ha már ott tartok és látok valamiféle fejlődést akkor írok ide mindenképp, hátha valaki megtalálja, eddig ennyit tapasztaltam.
2022. febr. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem kb fél év alatt gyönyörűen rendbe tette az arcom. Nagyon meg vagyok vele elégedve és nagyon boldog vagyok hogy nincsenek azok a csúnya gyulladt pattanások az arcomon. Mióta használom úgy vettem észre hogy nem is jön ki annyi az arcomon. Sajnos csak hegek vannak. Nagyon szárít és pirosítja a bőrt hidratáló krém mindenképp kell mellé. Reggel egyből le kell mosni. Érdemes végig csinálni nekem nagyon sokat segített. Kitartást kívánok mindenkinek.
2022. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Sziasztok, 14. vagyok. Egy kis update, hatha nezi valaki. Bar eddig meg nem irtak rola negativat, nekem csak az alakult. Lassan 4 honapja hasznalom es sokkal rosszabb allapotban van az arcom mint eddig barmikor, ugyhogy lealltam vele. Epp uj borgyogyaszhoz kertem idopontot, valoszinuleg gyogyszer lesz a vege. Mindenesetre ez csak az en sajatos tapasztalatom.
2022. márc. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!