Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajszín állna jól?

Milyen hajszín állna jól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Elhatároztam, hogy beszínezem a hajam, csak nem tudom pontosan, hogy milyen legyen. A szemem és a hajam is barna, és én egy cseppet melegebb színre gondoltam. Azért próbálkoznék a hajszínezővel, mert ha esetleg nem tetszik majd az eredmény, akkor idővel kijön:)

Tudnátok nekem segíteni, hogy milyen színt válasszak, vagy, hogy nektek milyen a kedvenc hajszínetek?

Köszönöm a segítséget:)


2010. jún. 22. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

ezt ne mi mondjuk meg szeritnem.

melegeb szint akarsz?

akkor elmész a fodrászhoz és majd ö megmondja mit javasol.

2010. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerinted ez válasz volt a kérdésemre?Ha csak ennyit tudsz javasolni, akkor inkább ne tedd, tekintve hogy ezt nem kérdeztem. De azért köszönöm. Arra esetleg nem gondolsz, hogy 1. a fodrász már nekem is eszembe jutott... 2. nyilván ha valaki olyan színt mond, ami nekem nem tetszik, nem fogom azt választani...csupán gondoltam, hogy esetleg megtetszik egy-egy szín a segítő válaszok közül.

köszönöm

2010. jún. 22. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem melíroztasd aranyra

[link]


a barna hajszín már önmagában egy meleg színárnyalat úgyhogy a barna árnyalataiból válassz

[link]


[link]

2010. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!:)
2010. jún. 22. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!