Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Van itt olyan aki...

Lányok! Van itt olyan aki direkt fokozatosan és nem egyből vágatta fiúsan rövidre a hosszú haját?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta van hosszú hajam és eldöntöttem, hogy teljes változást szeretnék és le fogom vágatni nagyon rövidre. Úgy képzeltem el, hogy kb havonta vágatok belőle és több fazon kipróbálok. Most hát középig érő kb 55-60cm hosszú hajam van. Elsőre vissza akarom vágatni vállig, utána fülig és a későbbieket meglátom.

Van itt olyan aki hasonlóan lett a hosszúból rövid hajú? Mik a tapasztalatok? Megbántátok?

A válaszokat előre is köszönöm! 27/L



2018. szept. 18. 05:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem pár évente a mell alá érő hajamból lesz kicsivel fül alá érő. Igaz azt általában egyszerre vágjuk le, viszont én nagyon szeretem, sokkal jobban áll, mint a hosszú
2018. szept. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább nem hagytam ki azt az élményt, hogy amikor elegem lett a hátközépig érő hajamból, egyből letolattam félcentisre :) ez az igazi teljes változás, nekem nagyon felszabadító érzés volt. Szerencsére jól is áll nekem, amúgy meg szoktam játszani különböző fazonokkal, olyankor hagyom megnőni egy kicsit, aztán idővel újra visszavágatom. Az biztos, hogy egy percig sem bántam meg :) 30/L
2018. szept. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem fokozatosan rövidült.

Nagyon hasonlítunk egymásra anyukámmal és neki már nagyon régóta rövid haja van. Egy ideje már noszogat azzal, hogy az enyém is legyen pont olyan mint az övé, mert az nekem is jól állna. A nagynéném (anyukám nővére) fodrász és Ő vágja a fél család haját, úgyhogy volt lehetőségem több lépésben rövidre vágatni ingyen. :) Középhosszú->vállig érő->fül alá érő-> fül fölé érő->egyhossz rövid kb.10-15cm->felnyírt fiús rövid kb 4cm.

28/L

2018. szept. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha mindenképp le akarod vágatni, vágasd le egyben az egészet és el tudod adni a copfodat. Én is szoktam venni.
2018. szept. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Engem a szüleim 14 evesen seggig erőből 5cm-re nyirtak
2018. szept. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó! miért csinálták ezt a szüleid? Neked tetszett az 5centis haj?
2018. dec. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!