Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nagy problemam van. 1-2 honapja elkezdett a fejborom korpasodni,viszketni. Plusz iszonyat mennyisegben hullik a hajam. Jovoheten akarok borgyogyaszhoz menni mivel a veredemenyeim tokeletesek. Nincs gyulladas a szervezetemben. Mas jart mar igy? Sosem volt ilyen problamam eddig de ez nagyon ijeszto most mar.

2018. szept. 23. 11:15
 1/4 anonim válasza:

Nekem is ez volt a problémám, próbáld ki a vichy anti-pelliculaire nevű sampont , kicsit drága , de nekem bevált.

19/F

2018. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont azt nezegettem, koszonom :)
2018. szept. 23. 14:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Habár én lány vagyok, nekem akkor jött elő ilyen probléma, ha nem mostam ki alaposan a sampont, illetve gyakran még vizes hajjal indultam el hideg időben. Nem tudom ez mennyire segít... De én, ha odafigyelek erre a kettőre, akkor 1-2 alapos hajmosás után visszaáll.
2018. szept. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En is lany vagyok. Probalom mindig alaposan kimosni a sampont es csak este mosom a hajam direkt azert nehogy megfazzon a fejem. :( Nem tudom mi lehet a baj. Holnap kiderul. Remelem!
2018. szept. 23. 20:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!