Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi ido folyamatos ejszakaz...

Mennyi ido folyamatos ejszakazai muszaknak lesznek maradando nyomai az arcboron?

Figyelt kérdés
Honapok? Evek? Tenyleg visszafordithatatlan?

2018. szept. 24. 14:10
 1/4 A kérdező kommentje:
*ejszakai
2018. szept. 24. 14:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem már 2 hónap után látszottak a különféle pattanások. 3 hónapig dolgoztam 4 műszakban, utána még kb fél évig látszódott az arcomon. De az nyilván egyénfüggő is.
2018. szept. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mojjo ***** válasza:
100%
Teljesen egyénfüggő, adott esetben semennyinek. Van, aki tökéletesen ki tudja magát nappal pihenni és tud alkalmazkodni a fordított életmódhoz, van, aki meg szenved tőle.
2018. szept. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
100%
Én 7 éven át éjszakáztam tanulás mellett. Volt hogy egy héten csak 3x tudtam aludni. Különösebb jele nem volt az arcomon, max az állandóan vörös szemek. Viszont utolsó évben vettem észre hogy egy nagyon vékony, halvány ráncalakult ki a homlokomon keresztben. Nem vagyok benne biztos hogy az éjszakázás következménye de nem kizárt. Már egy éve nem éjszakázok és kicsit halványult.
2018. szept. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!