Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A mukorom mennyire roncsolja...

A mukorom mennyire roncsolja a kormot?

Figyelt kérdés
Volt akitol azt hallottam, hogy teljesen tonkre teszi, es h sose lesz ujra olyan a kormom mint regen, es olyan ronda lesz h kozossegbe se mennek vele. Ez igaz, vagy csak el akart ijeszteni?

2018. szept. 26. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Csak ijesztget, 20 éve rakatok fel műkörmöt néha, most nincs éppen, semmi baja a körmeimnek, a köröm eleve olyan, hogy újra nő, ha tönkre is tennék, akkor is jön helyette az új, szép köröm.
2018. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Pedig valamennyire roncsolja a körmöt, hiszen a köröm me, tud levegőzni. De annyira nem, hogy közösségbe sem tudsz menni ha leszeded. Azt tudom, hogy évekkel ezelőtt egy orvosi előadáson voltam, ahol műtétekről volt szó. Egy hallgató megkérdezte, hogy miért ragaszkodnak az orvosok ahhoz, hogy a beteg körömlakk nélkül jelenjen meg. A válasz az volt, hogy a köröm sokat mutat az orvosnak egy adott betegségről. Ezért nem is szeretik ha valaki lakkozza vagy műkörme van.. Nem tudom ma már számít ez, de pár éve igen.
2018. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a körmösöd és jó egészségben vannak amúgy is a körmeid akkor nem.
2018. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Figyi, ha jól van megépítve a köröm akkor alapvetően nem károsítja.

Néhány esetben vékonyabb lehet alatta a reszelés miatt, de a köröm nől, és idővel újra visszanyerheti a vastagságát, ha már nincs műkörmöd.

Fontos a jó gombátlanító folyadék, és a primer, és akkor nem lehet probléma.

A vendégeim sosem panaszkodnak roncsolódott körömre vagy gombára.

Egy körmös.

2018. szept. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
El kellene már felejteni ezt a hülyeséget, hogy a műköröm roncsolja a körmöt! Ha sz*r, hozzá nem értő körmöshöz megy az ember, akkor persze, hogy tönkre teszi, de NEM a műköröm, hanem a kontár körmös a reszelőjével, meg a tudatlanságával, illetve a kedves vendég, aki otthon neki áll leműteni magának a körmöt, ezzel felszaggatva, felsértve a természetes körmöt!. A műköröm önmagában nem teszi tönkre a körmöt, (főleg nem örökre😅) nyilván nem levegőzik alatta a természetes köröm és leszedés után furcsa, picit kellemetlen érzés, de pár nap alatt elmúlik.
2018. szept. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!!
2018. szept. 27. 10:49
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A természetes körömlemez ELHALT szaru. Nem kell neki levegő. A többit leírta előttem a két kolléga.
2018. szept. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!