Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem egy remington shine...

Vettem egy remington shine therapy hajvasalót, de nincs benne avokádó! Pedig lennie kéne! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

[link]

Innen rendeltem. Nekem egyáltalán nincs avokádó benne, se a dobozon, se a hozzá tartozó kisfüzetben nincs feltüntetve az avokádó. Az illatát sem érzem. Semmilyen illata nincs!! Nektek is ilyen? Nagyon aggódom emrt a spórolt pénzem ment rá..


2010. jún. 23. 09:45
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt most találtam a neten, ilyennek kéne lennie azén hajvasalóm dobozának is! Ehelyett olyan, mint ami a linkelt oldal képei között van. BECSAPÁS.

2010. jún. 23. 09:52
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha avokádót akarsz , menj le a legközelebbi zöldségeshez ... XD Istenem ... ilyen szőkéket...
2010. jún. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Istenem nem úgy értem. Hanem az, hogy semmilyen avokádó illata nincs, nem is érződik semmi, és sehol nincs feltüntetve a kiskönyvbe amit a dobozban találtam. Azt sejthetnéd, tudom, hogy nem 1 avokádó van benne.
2010. jún. 23. 09:56
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
A hajvasalónak mióta van avokádó szaga ? Nekem is van itthon , és abszolút semmi ;)
2010. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

hát én ezért nem rendelek netről

nem lehet visszaküldeni, v felhívni őket?biztos van vmi elérhetőség,ott lehetne érdeklődni.mellesleg, ha ilyen úton rendelsz, akkor mellékelniük kell a számlát és azon vagy egy plusz egy másik papíron ezek a dolgok fel vannak tüntetve, h panasz esetén hova fordulhatsz.

2010. jún. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, de sajnos már felbontottam a csomagot és azt írták, hogy utána már csak ha működési gondjaik vannak, akkor veszik vissza. Azért megpróbálkozom :S Másnak is ilyen, vagy van, aki érzi az avokádót? :S
2010. jún. 23. 10:11
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
ez a hajvasaló úgy működik, hogy miközben vasalod a hajad, akkor van egy avokádó illata, valahogy benne van a fém lapban.
2010. jún. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondolok, és sajnos nekem nincs benne ilyen..
2010. jún. 23. 10:30
 9/19 anonim ***** válasza:

Utolsónak adok igazat.

Próbáltad már vasalni vele a hajad? Em. sokan panaszkodtak már ugyanerre, akiknek nem volt avokádó a dobozukon :S De azért próbáld meg visszaküldeni :)

2010. jún. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Vasaltam, persze. Na mindegy, bele kell nyugodnom.. :S:)
2010. jún. 23. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!