Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem egy remington shine...

Vettem egy remington shine therapy hajvasalót, de nincs benne avokádó! Pedig lennie kéne! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

[link]

Innen rendeltem. Nekem egyáltalán nincs avokádó benne, se a dobozon, se a hozzá tartozó kisfüzetben nincs feltüntetve az avokádó. Az illatát sem érzem. Semmilyen illata nincs!! Nektek is ilyen? Nagyon aggódom emrt a spórolt pénzem ment rá..


2010. jún. 23. 09:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
36%
Én azt olvastam valahol h az avokádós trutymuttyt külön kell hozzá megvenni...
2010. jún. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
55%
volt hozzá patron? nekem hajsárítom van shine therapy,ahhoz volt csomagolva 2 patron
2010. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ilyen van, de a hajvasalóhoz nincs patron. A simítólapok "táplálják" avokádóval, vagy mi.... Bár én sem érzek avokádó illatot, de tényleg kevésbé roncsolja a hajamat, mint a régi hajvasalóm.
2010. jún. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
41%
A hajvasalóhoz nem kell patron, csak a hajszárítóhoz...:D
2010. jún. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
55%
Nyugi,semmi baja a hajvasalódnak. Ennek csak a lapjaiban van avokádó. Lehet h pár használat után fogod érezni. De sokra nem mész vele,ez amolyan reklámfogás csak!
2010. jún. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
55%

én is ugyaninnen rendeltem a shine therpy hajvasalót és nekem sincs a dobozára ráírva h avocadós lenne. ezért írtam a nekik levelet és ezt válaszolták :A termék csomagolása nemrégiben valóban megváltozott, de ugyanaz az avokádó olajjal átitatott simítólappal ellátott készülék található benne,

ez a doboz hátulján fel is van tüntetve.

Tehát Remington S9950-es hajkisimítóból csak egyfajta létezik, és Ön azt kapta.


és télleg rávan írva a hátuljára szal nyugi :)

2010. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!! :):):):)
2010. júl. 4. 14:50
 18/19 anonim ***** válasza:
32%
kedves válaszoló..lehet, hogy már túl késő, de én ma kaptam remington shine hajvasalót és azért van két különféle remington shine therapy, mert az egyik külfüldi a másik meg magyar..a külföldiben is van avokádó..ha meg van még a doboza, akkor a hátulján vannak különböző szövegek..hogy milyen ez a hajvaló..és nincs rajta magyarul..(gondolom ezért nem is foglakoztál a hátuljávan) de án az angolt ugy ahogy töröm és abban benne van, hogy avokado oil..tehát abban is benne..a használati útmutatóban tényleg nincs benne, az hogy avokádót tartalmazna és ezt eléggé bunkosáknak találom de azt ajánlom hogy nézd meg a doboz hátulját..és ott az angol szövegben benne lesz hogy avokádó oil..amugy nekem olyan van mint a tiéd és nagyon finom avokádó illatot bocsát ki..tehát tuti hogy az enyém avokádós mert elektronikai boltból rendeltük és direkt montam hogy tartalmazzon avokádót, és megisjött és ugyanaz van mint nálad de mondjuk a millyénken azért nincs rajta mert külföldi, ha megnézed azt amelyiken rajta van az avokado jel, azon még a szöveg is magyarul van a dobozon..so sikert..remélem segítettem és nem túl későn :D
2010. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

2 fajta shine therapy egyenesítő van

Az elsőben nincs

A másodikban van és van még egykét másik változás is rajta. Már mindkettő kapható Magyarországon.

2013. nov. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!