Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a helyes napi arcápolás...

Mik a helyes napi arcápolás lépései?

Figyelt kérdés
Én így szoktam. Arctejjel letörlöm az arcom. Azután tonik, majd langyos vízzel lemosom az arcom. Ezután jön egy szérum és krém. Így jó?
2010. jún. 23. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért mosod le az arcod tonik után?Szerintem az nem kell.

Arctisztítás-->Tonizálás-->Krémezés


Az arctej godnolom vmilyen arctisztító, nem használok, nem angyon tudom, hogy miylen, de amúgy szerintem jó ez így:)kivéve a tonik utáni arcmosást.Szerintem szükségtelen.

2010. jún. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor vizet egyáltalán ne használjak? ez olyan fura. mert pl fürdsénél is alap a víz. és ar acod is ugyanúgy a tested része. vagy csináljam úgy, h megmosom az arcom langyos vízzel, aztán jöhet a többi....? Csak mert pl ilcsi néni ezt tanácsolja: arctej,tonik,szappanos mosakodás (tehéát itt is lemossák az arcot),krém....A szappant már nem használom, mert eltávolítja az elhalt szarut, ami jó, de hosszú távon nagyon koptat és egy idő után nem tud természetesen dolgozni a bőr szerintem.
2010. jún. 23. 12:47
 3/6 A kérdező kommentje:
1 héten 1x szappanozok, mert néha jó ez a szarupotatás, meg radírozok, meg pakolást is teszek fel 1x egy héten. És mindezt kamillás gőzölés után. Mert egyébként pattanásos egy kicsit a homlokom,állam. De 19 vagyok ugyh ez most ilyen kor. De próbálok odafigyelni, ápolom. Előbb utóbb csak elmúlik a korral.
2010. jún. 23. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nálam alap hogy az első lépés hogy vízzel megmosom. utána jöhet a többi.
2010. jún. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezt találtam: (itt az arclemosó után vizez :S)


"Krémes hidratáló lemosót (arctej) használjunk. Langyos vízzel öblítsük le, majd itassuk fel szárazra, törülközővel.

Az arctej után használjunk tonikot, ez felfrissíti bőrünket. A tonik legyen mindig alkoholmentes, kevésbé irritálja a bőrt. (aloe verás tonikot ajánlok, mert nagyon jó hatással van a bőrre, kellemes, friss érzetet ad)."

2010. jún. 23. 12:52
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Az arcmosást azért nem írtam, emrt alapnak gondoltam, hogy azzal kezded.

2010. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!