Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám markánsabbá...

Hogyan tudnám markánsabbá tenni a választékot a hajamban?

Figyelt kérdés

Sok ember esetében látom, hogy viszonylag erőteljesen látható, hosszútávon is, nekem ritkán sikerül úgy beállítani, hogy egész nap jól látható maradjon.


Plusz szerintetek, hogy a jobb, ha kicsit leejt előre, vagy ha egyenes?


2018. okt. 6. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem az a választék tetszik, ami a fej közepe felé lejt. Én is sokáig szenvedtem a megfelelő választékkal, a hülye arcformám miatt, arra jöttem rá, hogy a homlokod legszélesebb pontjától kell indulnia, és enyhén a fej közepe felé lejtenie, ez az, ami stabilan meg tud maradni. Ha egyenes vonalban halad hátra a választék, akkor főleg hosszú hajban könnyen elmozdul, sőt, nekem szinte lehetetlen volt, hogy úgy maradjon. Nem szeretek hajlakkot használni, meg hajhabot, de biztosan ezekkel ki lehet küszöbölni.
2018. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!