Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnám "átszoktatni" a...

Hogy tudnám "átszoktatni" a választékot a másik oldalra?

Figyelt kérdés

Már évek óta jobb oldali választékom van a hajamban, de át szeretném rakni a bal oldalra. Viszont mikor átfésülöm úgy, akkor olyan idiótán néz ki vagy nem is tudom =S

Szerintem azért van mert nagyon "megszokta" a hajam, hogy nem úgy van fésülve. Mit tegyek, hogy így is normálisan álljon? Hogy "szoktassam" át?


2010. jan. 26. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Idővel átszokik a hajad, addig nem nagyon tudsz tenni. Próbáld úgy beszárítani.
2010. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Hú, átérzem a problémád, én már kb fél éve ilyen átszoktató kúrán vagyok :) Eddig mindig a bal oldalra fésültem (ott van forgóm, magától is ott szeretne lenni...hurrá) viszont át szeretném szoktatni középre. Én úgy csinálom, hogy hajmosás után a választékot oda rakom ahova épp szeretném (esetemben középre), és úgy szárítom meg. Ha nagyon nem szeretne engedelmeskedni, akkor pedig a nedves hajra zselét is rakok és úgy szárad meg, ettől még jobb a helyzet. Ha pedig még mindig nem lenne okés, akkor ezek mellé még el is tűzheted. Egy idő után átáll. Nekem is már normalizálódott a helyzet, de én bármit is tennék, mindig bal oldalon lenne a forgóm miatt :S
2010. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha otthon vagy, akkor mindig csatold el, oda, ahova szeretnéd! Meg szárítsd arra hajmosás után, és lakkozd le. Azt hiszem nekem 3 hét után már egész jól megszokta, de én egyfolytában csatoltam.
2010. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fura! nekem simán lehet bármerre fésülni nem áll hülyén:)
2010. jan. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jó neked, kedves utolsó =D


A többieknek pedig köszi a választ :D

2010. jan. 27. 14:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is fésülhetem amerre akarom, nem áll hülyén. Max akkor ha középen van a választék, mivel iszonyú sok hajam van, de ez is csak akkor ha egyenes a hajam. :D
2010. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!