Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sovany vagyok (kb.56 kilonal...

Sovany vagyok (kb.56 kilonal nm vagyok tobb) megis a fenekem es a combom hatso fele tele van narancsborrel. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 6. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Sportolni kell.
2018. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Nekem 52 kilóval is ugyanez a helyzet. Pedig hajszál vékony vagyok, de mégis van narancsbőröm. Elkezdtem edzeni és minimalizáltam a cukor és szénhidrátbevételt. Egy kicsit javult a helyzet, de szerintem ez genetikai dolog, nem nagyon lehet vele mit kezdeni:(
2018. okt. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Sportolni kell, amúgy alkati kérdés is. De 56kg az átlag 160-170 közötti magassághoz nem sovány hanem átlagos, normál.
2018. okt. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 50 kg vagyok, mégis van. Anyukám most már molettebb, fiatalon ő is ennyi volt, neki 72 kg-nál, két gyerek után sincs egy darab sem. Szerintem is genetika, sok mindent sajnos nem tudsz vele tenni. Én egy időben próbáltam krémekkel kenegetni, nem jött be. Elkezdtem az infrashape edzéseket, attól úgy láttam, sokat javult a helyzet. Most sajnos nem tudom csinálni, de ha megint lehet majd, tuti folytatom.
2018. okt. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Na az idióták beírják, hogy sportolni. Maradjunk annyiban, hogy egy nő nem sportol. Aki igen, arra én nem tudok nőként nézni.
2018. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia kerdezo! Eltunt a narancsod?
2021. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!