Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szárítsuk vagy ne? Melyik az...

Szárítsuk vagy ne? Melyik az egészségesebb?

Figyelt kérdés

Hetente 2x szoktam hajat mosni. Mindig megszárítom. Elég sűrűn vasalom. Arra gondoltam, hogy kicsit a vasalást elhagyom, és lehet, hogy a számítást is.

Egészségesebb lenne, ha magától száradna meg? Nem lenne tőle korpás, vagy nehezebben kezelhető?

Ti hogy csináljátok?


2010. jún. 23. 18:44
 1/7 anonim válasza:
egészségesebb, de a korpa az marad
2010. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém mindig magától szárad,azt mondják,az a jó,mert a forró levegő kicsinálja a hajat.
2010. jún. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem szárítom, és nincs semmi baja. Jobb neki, mint a hajszárító.
2010. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én szárítani szoktam, mert nagyon hosszú a hajam és ha nem szárítom meg, hanem hagyom magától megszáradni, az elég sok időt vesz igénybe (próbáltam már úgy). Tudom, hogy a hajszárító nem tesz jót a hajnak, de így gyorsabban szárad. Szoktam használni öblítést nem igénylő hajápolókat, hogy minél kevésbé ártson a szárítás. Ettől függetlenül azt mondom, hogy egészségesebb és jobb a hajnak, ha egyszerűen betekerik egy törülközőbe és hagyják magától megszáradni. Nem lesz tőle nehezebben kezelhető, esetleg kicsit hullámos marad, nem lesz olyan egyenes.
2010. júl. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel nyárvan, meleg és nekem természetesen szép göndör a hajam, mosás után egy kis hajvégápolót fújok rá majd hajhabbal megmarkolászom , hogy göndörödjön, és úgy maradjon..ezután meg kimegyek a napra h megszáradjon. ( :
2010. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Uccsó! Én is így csinálom kb. :D


Amúgy a hajszárító nem roncsolja nagymértékben. Ha rendszeresen van belőle vágva, akkor nem káros annyira. Mindsem a vasaló..:S na az árt neki..az nagyon durván tönkrevágja...tapasztalat. Azt hagyd el, és utána akár száríthatod is, mert nem lesz baja. :)

2010. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindennap mosom szárítom, és vasalom.. Azt tanácsolom ti ne szokjatok erre rá:S Szép a hajam, de már ne,m olyan dús és hosszú mint régebben:( Egyértelműen roncsolja, de ha hagyom hogy magától száradjon meg akkor össze vissza áll és alig bírom kiegyenesíteni, így dupla annyit vasalgatom és égetem:S A legjobb ha egyenesíteni szeretnéd, ha hajegyenesító krémmel bekened, és hajszárítóval húzod ki meg körfésűvel. A hajszárító károssága eltörpül a vasaló mellett..
2010. júl. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!