Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros, érzékeny, száraz bőr?

Zsíros, érzékeny, száraz bőr?

Figyelt kérdés

Alapjáraton kicsit zsíros bőröm van és érzékeny is, viszont este fürdés után,ha nem kenem be érzem hogy húzódik,viszket, hideg időben ki is repedezik.

Reggel és este is ugyan azt a krémet szoktam használni,ami jónak jó,de nem vagyok benne biztos hogy minden problémámat orvosolja. A szárazságra nagyon jó,de ugyan úgy bezsírosodik az arcom napközben. Van vakakinek hasonló problémája? Kinek mi vált be? Esetleg valami jó krém,ami "mindenre" jó?



2018. okt. 8. 19:23
 1/1 anonim válasza:
használj himalaya krémeket a dm ben lehet kapni mindenféle van belőle nekem segitett ja és a garniernek vannak ilyen tonikjai kifejezetten zsiros bőrre
2018. okt. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!