Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen archoz illik a karakter...

Milyen archoz illik a karakteres haj, és milyen archoz a karaktertelen, lágyabb vonalú?

Figyelt kérdés
Úgy értem van akinek nagyon jól áll egy egyenes frufru, kleopátra típusú haj, és ugyan ez a valaki kevésbé mutat jól egy tépettebb, lágyabb esésű, vagy rendezetlen hajjal. Másnak egyáltalán nem állnak jól a markáns, szigorú vonalak, csak fordítva, a lágyabban eső hajak állnak jól. Nem értem miért? Nem tudom valaki érti-e a kérdésemet. Ez arcformától függ, vagy évszaktípustól? Úgy értem van a tavasz, nyár, ősz, tél típus, ebből egy vörös hajú ősz típust csak is rakoncátlan hajjal tudok elképzelni, egyszerűen szerintem megköveteli, de egy fekete hajú tél típusnak szerintem jobban áll egy karakteresebb fazon, vagy tévedek? Most nem akarom megválaszolni a saját kérdésemet, biztos nem minden esetben igaz. Én világosbarna vagyok, és közepesen szép, ha lehet ilyet mondani, se nem szép, se nem csúnya, szerintem, de frizuránál egyszerűen egyik sem áll jól. A túl karaktertelen hajjal inkább ziláltan, trehányul nézek ki, a túl beszárított, rendezett, vagy egyenes vonalú hajjal meg túl szigorú, merev lesz a külsőm. Nektek mik a tapasztalataitok? Bocs, ha hosszú a kérdés.

2018. okt. 11. 20:24
 1/2 Metionin ***** válasza:
Szerintem ez inkább arcfüggő. Nekem nagyon karakteres arcom van, emiatt a hajam egyszerű hosszú egyenes (tél típus vagyok ha ez számít, nagyon fehér bőr, kék szem, + általában sötét rúzs). Egyedül a hajam színe extrább, felül fekete, alul kék de az én arcomhoz pl. egy teljesen kék haj már sok lenne. Néha volt frizurám, párszor hullámos is volt de azok nem illettek az arcomhoz csak ez a sima, középen elválasztott egyenes. A hullámos, stb. hajak túl lágyak nekem.
2018. okt. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is a karakteresebb arcú, élesebb kontúrosabb állvonalúakon nőkön mutat jól az általad említett kleopátra frizura, vagy az egyenesre szárított rendezett haj. A babaarcú kerekdedebb nőkön pedig a lágyabb, rendezetlenebb haj. Van egy youtuber aki erről és hasonló témákról szuper videókat szokott feltölteni.(a csaj egy zseni a témában)

https://www.youtube.com/watch?v=r0zMEA5qaiw&t=7s

https://www.youtube.com/watch?v=hkf33PHuD-c

2018. okt. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!