Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudok más hajszínt varázsolni...

Tudok más hajszínt varázsolni magamnak egy parti erejéig?

Figyelt kérdés

Fekete hajam van, természetes, és csak egy nap erejéig szeretnék egy világosabb türkizes színű hajat alkotni magamra. Van ennek minimális realitása is?

Olvastam a fodrászkellékesnél beszerezhető palette instant color nevű festékről, ami elméletileg 6-8 mosás után kikopik. Van rá bármi remény, hogy az befogja a sötét hajamat?



2018. okt. 11. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a sprék ugrottak be, bár nem vagyok képben a modern lehetőségekkel.

Én csak azt tudom, hogy az én sötétbarna hajamat semmi nem fogja be, még a tartós hajfestékek is csak igen apró változást képesek előidézni (szerencsére visszafogott színt akarok, amihez pont jó, ha megveszem a legvadabb vöröset, az épphogy meglátszik a hajamon).

Lehet, hogy a te hajad jobban partner a dolgokban, de a fekete és a türkiz, ugye... Világosabb hajszínt elég necces kiszívás nélkül összehozni, a tartós hajfestékek dobozán is látható, hogy egy sötétebb hajnál kisebb az eredmény, hajszínezőnél pedig pláne.


De ha csodákat tett azóta ez az ipar, akkor bocs. Bár nem hiszem.

2018. okt. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na igen, pont ez a baj. A sprékkel nem nagyon vagyok haver, valahogy sosem az sül ki belőle amit elképzelek. Kedvencem általánosban az arany hajspré volt, ami zölden fogott.. :D

És a hajam nem is nagyon partner az ilyenekhez, az eddigi tapasztalatok alapján, csak azért próbálkozok, hátha valaki ismer valami forradalmi vegyszert, ami befogja a feketét is.

Egyébként sosem válnék meg a hajszínemtől, így a szőkítés nekem szóba sem jöhet sajnos.


Válaszokat még várok :)

2018. okt. 11. 23:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Parókával? Egy parti paróka nem olyan drága, kb. annyiból kijön, mint pár tubus festék, aminek kétséges az eredménye.
2018. okt. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az ennyire sötét hajat tényleg nem fogja be a spray, nem mellesleg összeáll tőle az egész haj, még “száradás” után is fog, nem mellesleg még büdös is sajnos, így nem a legkedvezőbb a hatása.


Én a (jó minőségű) hajkrétát javaslom. Ez tényleg pigmentált szépen befogja a hajat, és könnyen eltávolítható.

2018. okt. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Metionin ***** válasza:
Ebből nem. Van drágább spray ami talán befogja de inkább a paróka. A palette instant color egyrészt nem kopik ki hanem lenő, másrészt a sötét hajat nem fogja be.
2018. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
Tényleg még a hajkréta de az is összefog mindent amihez hozzáér.
2018. okt. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Tudom már nem igazán aktuális a kérdés, de ha valakit érdekel mostanában lehet kapni színes haj waxot amely valamennyire befogja a sötét hajat is. Lehet hogy nem teljesen fogja be, de szerintem az is jól néz ki ha csak vékony tincsekben színes ^^
2018. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!