Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a festett sötét/vagy...

Ha a festett sötét/vagy inkább közép barna hajam szőkítőporral le szivattatom és aztán hamvas szőke festékkel átkenem akkor kaphatok rendes szőke hajszínt a csibe sárga helyett?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú hajam van ,tisztában vagyok azzal hogy ez nem egy kíméletes módszer ,illetve biztosan lejön a hajam egy része . Alapjában véve szőkésbarna vagyok és egy éve vagyok festett barna mindenképpen szőke akarok lenni újra
2018. júl. 21. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne!és NE! Ne csináld egyedül. Szakember! Évekre elcseszheted a hajadat. Hallgass az idősebbre ☺
2018. júl. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Mindenképp fodrászhoz menj, nem éri meg otthon kísérletezni❗
2018. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak fodrásszal. Ugye tudod, hogy ez egy hosszú folyamat?

Én egyszer annyira türelmetlen voltam, hogy két nap alatt megcsináltattam ezt az amúgy több hetes procedúrát (szinte fekete hajam volt), és bár nagyon szép fehéres szürkés színe lett, de a felét le kellett vágni és ha víz érte, olyan állaga volt, mintha gumiból lett volna. Undorító volt és később rengeteg pénz ráment az ápolására. Nem éri meg.

Legyél türelmes, igen, kaphatsz szép, rendes, szőke hajszínt, ha fokozatosan, lépésekben szívatod le.

2018. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előttem hozzászólóval teljesen egyetértek, velem is hasonló történt, aztán várhattam egy és fél évet, mire a levágott hajam rendbe jött és nőtt.

Igen, drága ha szőkíteni és festetni akarod, de jobban megéri ez, mint elveszíteni a hajad. Ha fodrászhoz mész, olyanhoz menj, aki tényleg ért is hozzá.

2018. júl. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze ezt mindet amit leirtam fodrász szakértelmével akarom kivitelezni és köszi a válaszokat
2018. júl. 22. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!