Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnam kiszokitetni...

Hogyan tudnam kiszokitetni fekete hajam?

Figyelt kérdés
Festett fekete hajam van 2 eve. Felek,hogy szoki porral nagyon roncsolta valna nem tudom hogyan kene vilagositanom a hajszinemen? Szeretnem ha a hajam szoke lenne de szokito por nelkul,es lenovesztes nelkul. Mit tegyek?
2010. jún. 23. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

álmodozz :D

amúgy meg hogyha fokozatosan szívod le nem roncsolja ..bár tudni kell ápolni :) nekem feketéből szőke lett,de selymesebb,mint sok eredetinek..

2010. jún. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

Én nem próbálkoznék a helyedben.

Évekkel ezelőtt tettem erre egy kósza kísérletet, egyrészt citromsárga lett a hajam, másrészt évekig kellett ápolgatnom, mire nagyjából helyre jött, de még mindig nem a legjobb.

Pedig már 5 éve történt. :)

És teljesen mindegy hogy hidrogénnel, vagy ezekkel a mostanság felkapott izékkel csinálod, ugyan az a végeredmény. Búcsút mondhatsz a hajadnak. :)

2010. jún. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, miért kell összevissza festegetni a hajad, majd csodálkozol, ha egyszer csak elkezd hullani.
2010. jún. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vagyél hajradírt, és a kapott árnyalatot fesd be palette jégszőkével.
2010. jún. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megis hol kapok en ilyen hajradirt? es kb mennyibe kerul?
2010. jún. 24. 09:08
 6/6 anonim ***** válasza:

akármelyik fodrászkellékesben, de tescoban, dmben, ilyen helyeken nem nagyon van. :S kb. 700 forint.

3%-os oxit vegyél hozzá, szépen le fogja szedni vörös színűre, viszont egyáltalán nem roncsol.

Utána rá a Palette jégszőkéje, kb 30-40 percre.

Ha véletlenül citromsárgás árnyalatú maradna, akkor keverj ki egy kevés szőke hajfestéket, és hígítsd fel samponnal, azt is kend a hajadra egy 20 percre. Nekem nagyon szép szőke lett a hajam.:)

2010. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!