Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajhullàs: lehet attol is...

Zuzu82 kérdése:

Hajhullàs: lehet attol is függ hogy milyen gyakran moson meg?

Figyelt kérdés

Sportoltam, igy minden nap megmostam a hajam, s rohamosan elkezdett esni. Aztàn abba hagytam a sportot, s most tanulàsra meg a munkàra koncentràlok, a napi hajmosàs helyet csak heti kètszer mosom meg, s èszrevettem hogy a hajhullàs teljesen leàlt.


Lehet az volt a baj hogy tul sokszor mostam?


21 èves vagyok most, 20-ig sportoltam profi szinten.



2018. okt. 14. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Az 100% biztos, hogy a napi szintű hajmosás nem tesz jót. Elég vitamint vittél be annak idején a szervezetedbe? Meg, ha azt írod, hogy profi szinten sportoltál, akkor az néha jó kis stresszel is járt, ami úgyszintén hozzájárul a hajhulláshoz.
2018. okt. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Régebben volt, hogy mindennap mostam, vagy legalább 2 naponta rákényszerültem, mostanában 3-4 napig vagy akár tovább is elvagyok vele. Nekem most kezdett el hullani nagyon. Pedig szedek ugyanúgy mindenféle vitamint is. Hónapok teltek el, hogy festettem és hetek, hogy egyszer kivasaltam, de sajnos ez is közrejátszik. Sampont fogok váltani, mert érzem, hogy fájnak a hajhagymák és olyan gyengék, hogy tincsekben ki tudom húzni.
2018. okt. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!