Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki aki nagyon ért az...

Valaki aki nagyon ért az otthoni hajszokiteshez, segitene?

Figyelt kérdés

Na szoval nem tudok fodraszhoz menni mert van egy 2 honapos anyatejes kisbabam.

Festett fekete hajam volt addig amig terhes nem lettem tehat 11 honap alatt azert lenott a fekete. Sotetbarna hajam van alapbol. Szeretnek egy vilagosabb barnat kicsit ilyen napszivta melirokkal. Hogyan alljak neki?


2018. okt. 16. 16:01
 1/3 anonim válasza:
Otthon? Sehogy! Ha nemtudod arra az 1-2órára kire bízni a babát, inkább várj pár hónapot vele és menj el fodrászhoz. Látatlanba senki nemtudja megmondani hogy reagál a hajad a szivatásra. Ráköltessz egy rakat pénzt, aztán foltos lesz,nem úgy fogja majd a festék be, letörik...
2018. okt. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

C vitamin porral itthon is le tudod szívatni a feketét. Nyilván melírcsík nem lesz benne, de szép világos lesz.

Neten keress rá a C vitaminos hajvilágosításra. C vitamin port DM-ben tudsz venni.

2018. okt. 17. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ennek otthon tényleg ne nagyon :D

én mondjuk világéletemben otthon csináltam. leszőkítem teljesen, utána rákenem a sima festéket (vagy színezőt) és ennyi. nem javaslom, mert erősen roncsolja a hajat,ha nem hozzáértő csinálja.

2018. okt. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!