Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ahogy Michael Jackson az évek...

Stite_da_robloxpro kérdése:

Ahogy Michael Jackson az évek során kifehéredett, úgy a "niBBer" szó használatának jogát is elvesztette?

Figyelt kérdés
Ezt természetesen úgy értem, hogy mivel a feketék minden következmény nélkül használhatják a szót, úgy a fehérek számára ezt a kifejezést nagyon óvatosan lehet csak használni és nem tudom, hogy ez erre a zenészre hogy vonatkozott élete során

2018. okt. 16. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Michael Jackson nem azért "fehéredett" ki mert nem akart fekete lenni. Nem volt identitás zavar, büszke volt hogy fekete!

Vitiligója volt, ami egy autóimunn betegség. Térképszerűen világos foltok jelentek meg a testén.

A halottkémi jelentésben is leírják a vitiligó tényét.

Rengeteg képén látszanak a foltok, és a leizzadt festék, amivel egyszínűvé sminkelték.

Az ikonikus kesztyűt is azért hordta hogy a kézfején lévő foltokat elrejtse!

Mivel a vitiligó folyamatosan jelenik meg, egyre több lesz, egy idő után kevés volt a smink, ezért depigmentálással orvosolták. A maradék pigmenteket is kiölték a bőréből.

Ha pedig úgy gondoljátok hogy hülyeséget mondok, akkor keressetek utána! :)

2018. okt. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 te te te válasza:
Hallod elozo valaszolo, sztem mindd tudjuk hogy vitilligoja volt. Ebben a kerdesben nem volt olyan allitas hogy kifeheritette magat, ez csak egy troll kerdes😄nem kell mindenre raugrani. Amugy meg igazad van. Szomoru
2018. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!